REKLAMA

Duda: Wzmocnienie gospodarcze Polski - wielkim zadaniem

2016-09-09 16:45
publikacja
2016-09-09 16:45

Do zrealizowania są dwa wielkie zadania: gospodarcze wzmocnienie Polski i podniesienie poziomu życia Polaków; ich wykonywanie już się rozpoczęło - podkreślił w piątek w Pińczowie (Świętokrzyskie) prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami miasta.

fot. Tomasz Adamowicz / / FORUM

"Są dwa wielkie zadania do wykonania, które w jakieś części są połączone ze sobą. Ich wykonywanie już się rozpoczęło" - mówił Andrzej Duda. Pierwsze z nich - dodał - to wzmocnienie Polski przede wszystkim pod względem gospodarczym, konkurencyjności na rynkach światowych. Ale przede wszystkim - dodał prezydent - budowanie w Polsce silnego, nowoczesnego przemysłu, który zarazem będzie dawał pracę ludziom.

Drugie zadanie, według Andrzeja Dudy, to podniesienie poziomu życia Polaków i wsparcie dla rodzin. Jak podkreślił, pieniądze z programu 500 Plus są wypłacane rodzinom, aby podnieść ich poziom życia.

"By zwłaszcza młodym łatwiej się było zdecydować na kolejne dziecko. Byśmy, jako Polska i jako naród nie gaśli, tylko się rozrastali. Bo to kwestia +być albo nie być+ na przyszłość naszego państwa" - oświadczył prezydent. (PAP)

kno/ par/

Źródło:PAP
Tematy
Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Kredyt gotówkowy bez porównania opłacalny.

Teraz z kodem PROSTY masz 0% prowizji za udzielenie kredytu gotówkowego (RRSO 12,68%).

Komentarze (30)

dodaj komentarz
~wyborcaPIS
Takie pierdoły jak podczas kampanii. Konkrety panie, konkrety! Dotychczasowe działania polityczne doprowadziły do spadku wartości spółek państwowych z branży energetycznej w związku z podtrzymywaniem górniczych trupów. Efekty będą WIDOCZNE W DŁUŻSZEJ PERSPEKTYWIE CZASU.
~ewaldt
To sie chopie nie wpindalajcie!
~zeflik
Wzmacniacie cały czas, Towarzyszu. Jesteśmy rówieśnikami, ale Pan, zdaje się, amnezji ciężkiej doświadcza. Więc spróbuję odświeżyć Pańską pamięć - PRL nie był fajny, a państwowe nie jest cool!
~Gierek_plus
By Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej...
~seco
Drugi tuz ekonomiczny po Morawieckim.
~Maliniak_daj_spokój
juz mi Maliniak podniosleś poziom życia tylko za konto i OC placę 1000 zł więcej niz za tej niedobrej PO
~miro
maliniaku ciapaku, zmien konto a podwyżke oc zalecil ryży knf...........http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/knf-straszy-ubezpieczycieli-ceny-ac-i-oc-musza-wzrosnac_691509.html
~R12
"budowanie w Polsce silnego, nowoczesnego przemysłu, który zarazem będzie dawał pracę ludziom." Hitler też budował nowoczesny przemysł, który dawał pracę. W sumie Stalin również.
~Obywatel
Nowoczesna gospodarka to zmodyfikowane kilofy dla górników zakupione że wsparciem państwa, nowe bloki energetyczne spadające urobek i rozwój flagowego skarbu -Orlenu o sklepiki niedzielne... To ostatnie superinnowacyjne pomysły. A potem wszyscy będą szczęśliwi. Czas uciekać!
~DanielP
Umocnienie gospodarki nie jest zadaniem rządku. Umocnienie gospodarki to umocnienie przedsiębiorstw. Wystarczy że rząd się usunie z drogi.

Powiązane: 500 zł na dziecko

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki