REKLAMA
Tour de spółki

Cisowski: GPW blednie na tle świata

2020-02-21 10:30
publikacja
2020-02-21 10:30
fot. Grzegorz Adamczyk / Bankier.tv

Warszawska giełda ma za sobą kolejny nieudany tydzień. W ciągu ostatnich 4 tygodni WIG20 spadł o 3 proc., podczas gdy największe światowe indeksy rosły po 2 proc. Powodów do zmartwień dostarczyła tym razem branża węglowa.

O tym, a także o notowaniach walutowych i surowcowych, próbach pobudzania aktywności w dotkniętych epidemią koronawirusa Chinach oraz inflacji w Polsce porozmawiamy z Kamilem Cisowskim, dyrektorem Działu Analiz i Doradztwa Inwestycyjnego w DI Xelion. Zapraszamy na transmisję o 10.30 i czekamy na Wasze pytania.

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (8)

dodaj komentarz
trooper
"Warszawska giełda ma za sobą kolejny nieudany tydzień." - raczej dekadę
wtomek
Jak słyszę o alokacji w małych i średnich spółkach to moja uwaga się kończy.
Nasza waluta słabnie w oczach, to jest gra przeciw naszej durnej propagandzie o "doskonałym " stanie gospodarki. Kuczyński wróć , mam dosyć tego terkotania o tym co wiem.
grzegorzkubik
No i mili państwo będzie ku temu okazja by powiedzieć to pracownikom GPW na Invest Cuffs 2020 w Krakowie. W marcu będzie konferencja inwestycyjna. Można zadawać pytania Panom i Paniom z GPW a ponadto jest szereg biur maklerskich gdzie specjaliści mówią o słabych wynikach WIG20 i polskiej giełdy. Powinni tam być politycy No i mili państwo będzie ku temu okazja by powiedzieć to pracownikom GPW na Invest Cuffs 2020 w Krakowie. W marcu będzie konferencja inwestycyjna. Można zadawać pytania Panom i Paniom z GPW a ponadto jest szereg biur maklerskich gdzie specjaliści mówią o słabych wynikach WIG20 i polskiej giełdy. Powinni tam być politycy by poznać prawdę od doświadczonych inwestorów. giełda musi się zmienić a PODATEK BELKI MUSI ZNIKNĄĆ.
jerloz210935
Za niszczeniem naszej giełdy,a tym samym naszej gospodarki stoi Rząd dobrej zmiany i jej guru,winni za to odpowiadać przed sądem.
trooper
I odpowiedzą, jeśli sądy przetrwają do ich wymiany.
staryznajomy
Od roku pisze ze to bananowa gielda i rządy PiS zrujnuja gospodarkę.
Teraz kreci sie ona tylko konsumcja za 500 + tfu znaczy 200 + bo po podwyżkach tyle zostalo z tej korupcji politycznej hahaha
damian93
Pana Cisowskiego dużo lepiej się słucha niż Pana Kuczyńskiego. Więcej Pana Cisowskiego.
wataha
Bardzo mądre i wyważone wypowiedzi. Dobre prowadzenie przez prowadzącego.

Powiązane: Gospodarka i dane makroekonomiczne

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki