REKLAMA

Awaria w Banku Smart

2016-07-18 14:50
publikacja
2016-07-18 14:50
banksmart.pl

Klienci Banku Smart i BIZ Banku skarżą się na problemy z zalogowaniem do bankowości internetowej. Bank potwierdza problemy, a pracownicy infolinii twierdzą, że awaria powinna zostać usunięta w ciągu 1-2 godzin.

Czytelnicy Bankier.pl piszący na adres alert@bankier.pl zgłaszają problemy z zalogowaniem się do bankowości internetowej Banku Smart i BIZ Banku. System obydwu banków jest niedostępny albo wyświetla komunikat o błędzie. – Uprzejmie informujemy, że mogą występować przejściowe problemy z dostępem do systemu bankowości elektronicznej. Przepraszamy za niedogodności – czytamy w komunikacie na stronie banksmart.pl.

W komunikacie przesłanym do Redakcji Bankier.pl przez biuro prasowe Banku Smart i BIZ Banku  czytamy: – Potwierdzam, mamy wewnętrzny problem techniczny, co skutkuje problemami z logowaniem do systemów bankowości elektronicznej Banku SMART i BIZ Banku (to jeden system, tylko z różnym brandingiem). W tej chwili trwają intensywne prace nad przywróceniem funkcjonalności – informuje Magdalena Szymańska. 

Podczas kontaktu z infolinią przed godziną 15:00 pracownik banku poinformował nas, że system powinien zostać udostępniony najpóźniej w ciągu dwóch godzin.

Aktualizacja, godz. 17:00

W przesłanej do Redakcji Bankier.pl wiadomości Bank poinformował, że uporał się z awarią: – Systemy bankowości elektronicznej Banku SMART i BIZ Banku są już w pełni dostępne dla klientów – pisze Magdalena Szymańska.

/ Bankier.pl

wb/Bankier.pl

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (12)

dodaj komentarz
~Nowy12
Dzisiaj mamy 20.07 i nadal nie ma dostępu do konta mobilnego. Jak widać bank, mimo informacji o nie działających kontach, ma to w nosie. Owszem, 18.07 wieczorem był dostęp do kont bankowych, ale bardzo krótko. Dalej są problemy. Widocznie bankowi nie zależy na klientach.
~Nikuś
a ja od 4 dni czekam na przelew, a pieniądze gdzieś "wirują", coś się chyba groźniejszego stało!?
~szarak
mam rora od miesiaca, zalozylem tylko po to aby nie placic za karte 6zl ( w innym banku juz dokonuje transakcji aby nie placic 6zl) opcja karta za free fajna sprawa w smart banku, to mnie w nim tylko trzyma
~Karola
Polecacie jakiś w miarę tani bank?Te ich " chwilowe" problemy wystepują ostatnio zbyt często.Dziasiaj przez przeglądarkę nawet nie da sie zalogować kij z aplikacją mobilną.Fakt skusiłam się na konto osobiste u nich ze względu na brak opłat...lecz szkoda nerwów.Uciekam gdzieś gdzie nie ma aż takich problemów.Polecacie jakiś w miarę tani bank?Te ich " chwilowe" problemy wystepują ostatnio zbyt często.Dziasiaj przez przeglądarkę nawet nie da sie zalogować kij z aplikacją mobilną.Fakt skusiłam się na konto osobiste u nich ze względu na brak opłat...lecz szkoda nerwów.Uciekam gdzieś gdzie nie ma aż takich problemów.Tylko doradzicie mi gdzie???
~Stefan
To konto służy wyłącznie do tego, by przyjąć małą wpłatę (stypendium, kieszonkowe, rentę), zapłacić stałe rachunki, iść rzadko do pobliskiego bankomatu i dyskontu. Jak kilka dni nie będzie dostępu www nic się nie dzieje.
Bank inny jest dla tych co mają dużo forsy. Wtedy nie ma znaczenia ile kosztuje, 0,5%
To konto służy wyłącznie do tego, by przyjąć małą wpłatę (stypendium, kieszonkowe, rentę), zapłacić stałe rachunki, iść rzadko do pobliskiego bankomatu i dyskontu. Jak kilka dni nie będzie dostępu www nic się nie dzieje.
Bank inny jest dla tych co mają dużo forsy. Wtedy nie ma znaczenia ile kosztuje, 0,5% aktywów nie mniejszych niż bania, akwizytor- sprzedawca- doradca dojeżdża.
Cała reszta banków okresowo ma różnorakie problemy i trochę kosztuje.
~znawca_tematu
Wymienili cały Zarząd, wymienili całe IT i teraz widzą jakich "fachowców" mają na pokładzie
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Maniek
Większą część niedzieli serwis działał w kratkę. Infolinia jest niedostępna w niedziele w ogóle, a w inne dni tylko w określonych godzinach. Dla mnie wystarczający powód by wynieść się do innego banku.
~misza
Do jakiego?
banksmart jedyny darmowy dla podstawowych czynności biedoty.
Burżuje już mają konta gdzie indziej.
~alosza odpowiada ~misza
misza ogarnij się, VW bank jest też darmowy, i przy tym to prawdziwy funkcjonalny bank a nie pierdółka smart !

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki