Allegro Zapłać Później - możesz zapłacić nawet za 60 dni

Allegro wprowadza możliwość odroczenia płatności w czasie na okres nawet 60 dni. Usługa jest całkowicie bezpłatna, a klient otrzyma zamówienie w wybranym przez siebie trybie. 

W serwisie Allegro zapłacisz nawet do 60 dni później za zakupy
W serwisie Allegro zapłacisz nawet do 60 dni później za zakupy (Allegro)

Od 10 września 2019 roku platforma Allegro oferuje nową opcję płatności za zakupy - Zapłać Później. Usługa umożliwia odroczenie płatności nawet o 60 dni. Standardowo klient będzie mógł wybrać wariant umożliwiający zapłatę dopiero za 30 dni. Dodatkowo, po opłaceniu 5% wartości zamówienia, użytkownik może wydłużyć termin płatności o kolejne 30 dni. Górny limit jednorazowego zakupu to 500 zł. 

Klienci korzystający z Allegro Zapłać Później nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów - informuje firma. Użytkownicy otrzymają swoje zamówienie w standardowym, wybranym przez siebie trybie. Sprzedawca natomiast otrzymuje od razu pełną kwotę płatności i może wysłać towar. Zwroty zakupów możliwe są do 14 dni lub w innych terminach przewidzianych przez sprzedawców. Cały proces pozostaje bez zmian.

W celu skorzystania z Allegro Zapłać Później, użytkownicy serwisu przejdą przez krótką weryfikację. Opiera się ona na danych dostępnych na platformie. Po pozytywnej ocenie klient może korzystać z odroczonej metody płatności. 

Początkowo usługa Zapłać Później dostępna jest tylko w kategorii „Dziecko". Docelowo, jak podaje Allegro, ma objąć cały serwis. Usługa powstała przy współpracy Allegro i fintechu PayPo.

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 5 czytacz

Najlepiej pocałuj ich tam,gdzie słońce nie dochodzii(jeśli nie są naturystami oczywiście)

! Odpowiedz
0 9 marianpazdzioch

Super, oferują już prawie to samo co karta kredytowa. Brawo! Nie wiem gdzie ich za to pocałować.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne