REKLAMA

Allegro Zapłać Później - możesz zapłacić nawet za 60 dni

2019-09-10 14:33
publikacja
2019-09-10 14:33

Allegro wprowadza możliwość odroczenia płatności w czasie na okres nawet 60 dni. Usługa jest całkowicie bezpłatna, a klient otrzyma zamówienie w wybranym przez siebie trybie. 

W serwisie Allegro zapłacisz nawet do 60 dni później za zakupy / Allegro

Od 10 września 2019 roku platforma Allegro oferuje nową opcję płatności za zakupy - Zapłać Później. Usługa umożliwia odroczenie płatności nawet o 60 dni. Standardowo klient będzie mógł wybrać wariant umożliwiający zapłatę dopiero za 30 dni. Dodatkowo, po opłaceniu 5% wartości zamówienia, użytkownik może wydłużyć termin płatności o kolejne 30 dni. Górny limit jednorazowego zakupu to 500 zł. 

Klienci korzystający z Allegro Zapłać Później nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów - informuje firma. Użytkownicy otrzymają swoje zamówienie w standardowym, wybranym przez siebie trybie. Sprzedawca natomiast otrzymuje od razu pełną kwotę płatności i może wysłać towar. Zwroty zakupów możliwe są do 14 dni lub w innych terminach przewidzianych przez sprzedawców. Cały proces pozostaje bez zmian.

W celu skorzystania z Allegro Zapłać Później, użytkownicy serwisu przejdą przez krótką weryfikację. Opiera się ona na danych dostępnych na platformie. Po pozytywnej ocenie klient może korzystać z odroczonej metody płatności. 

Początkowo usługa Zapłać Później dostępna jest tylko w kategorii „Dziecko". Docelowo, jak podaje Allegro, ma objąć cały serwis. Usługa powstała przy współpracy Allegro i fintechu PayPo.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
czytacz
Najlepiej pocałuj ich tam,gdzie słońce nie dochodzii(jeśli nie są naturystami oczywiście)
marianpazdzioch
Super, oferują już prawie to samo co karta kredytowa. Brawo! Nie wiem gdzie ich za to pocałować.

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki