0,7900 zł
5,33% 0,0400 zł
Sfinks Polska SA (SFS)

Ludzie - SFINKS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Cacek Dorota Wiceprezes Zarządu 2011-08-11 -
Strojewski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2019-02-06 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Dziubłowski Robert Członek RN 2013-06-29 -
Lamentowicz Adam Członek RN 2019-08-22 -
Karolak Adam Członek RN 2019-08-22 STEMCELL - Członek RN
Pawłowski Sławomir Członek RN 2019-08-22 -
Wasilewski Artur Członek RN 2019-08-22 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kwaśnicki, Radosław Leszek Członek RN 2016-05-31 2018-06-15 -
Bruczko Bogdan Wiceprezes Zarządu 2015-12-01 2019-01-23 -
Sobczak Wojciech Członek RN 2015-03-16 2016-05-31 -
Sobczak Wojciech Członek RN 2015-03-16 -
Gabor Artur Przewodniczący RN 2014-01-01 2019-08-22 -
Jeżak Jan Wiceprzewodniczący RN 2014-01-01 2019-07-13 -
Kamiński Piotr Członek RN 2013-06-29 2019-08-22 -
Rafał Robert Członek RN 2013-06-29 2018-06-15 -
Pawłowski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2012-03-09 2019-08-22 -
Cacek Sylwester Prezes Zarządu 2011-08-11 2019-07-30 -
Krawiec-Rzeszotek Mariola Wiceprezes Zarządu 2011-08-11 2014-02-06 -
Krawiec-Rzeszotek Mariola Wiceprezes Zarządu 2011-08-11 -
Gerula Krzysztof Członek RN 2010-05-25 2019-07-30 -
Morawski Tomasz Członek RN 2010-05-25 2013-06-29 -
Karski Eryk Członek RN 2010-05-25 2011-08-03 -
Cacek Sylwester Członek RN 2010-05-25 2011-08-03 -
Rafał Robert Członek RN 2010-05-25 2011-08-03 -
Cacek Sylwester Członek RN 2010-05-25 -
Karski Eryk Członek RN 2010-05-25 -
Morawski Tomasz Członek RN 2010-05-25 -
Rafał Robert Członek RN 2010-05-25 -
Woźniewicz Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-05-01 2012-03-01 -
Woźniewicz Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-05-01 -
Bossak Janusz Wiceprezes Zarządu 2010-04-12 2011-08-11 -
Bossak Janusz Wiceprezes Zarządu 2010-04-12 -
Bruczko Bogdan Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 2014-06-02 -
Potrykus Iwona Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 2011-02-01 -
Strojewski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 2010-04-30 -
Strojewski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 2010-04-30 -
Morawski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 2010-04-12 -
Cacek Sylwester Prezes Zarządu 2009-06-16 2010-04-12 -
Bruczko Bogdan Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 -
Morawski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 -
Morawski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 -
Potrykus Iwona Wiceprezes Zarządu 2009-06-16 -
Cacek Sylwester Prezes Zarządu 2009-06-16 -
Strojewski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2009-03-09 -
Morawski Tomasz Prezes Zarządu 2009-03-09 -
Opawski Krzysztof Przewodniczący RN 2009-03-08 2013-11-27 -
Białowolski Krzysztof Sekretarz RN 2009-03-08 2010-05-25 -
Gromek Tomasz Członek RN 2009-03-08 2010-05-25 -
Gabor Artur Wiceprzewodniczący RN 2009-03-08 2010-05-25 -
Białowolski Krzysztof Sekretarz RN 2009-03-08 -
Gromek Tomasz Członek RN 2009-03-08 -
Opawski Krzysztof Przewodniczący RN 2009-03-08 -
Gabor Artur Wiceprzewodniczący RN 2009-03-08 -
Poppe Przemysław Członek Zarządu 2008-11-21 2009-03-08 -
Sztuka Robert Członek Zarządu 2008-11-21 2009-03-08 -
Trybuchowski Jacek Prezes Zarządu 2008-11-21 2009-03-08 -
Poppe Przemysław Członek Zarządu 2008-11-21 -
Sztuka Robert Członek Zarządu 2008-11-21 -
Trybuchowski Jacek Prezes Zarządu 2008-11-21 -
McGovern Henry Członek RN 2008-10-28 2009-03-08 -
Boliński Piotr Członek RN 2008-10-28 2009-03-08 -
Świercz Dioklecjan Członek RN 2008-10-28 2009-03-08 -
Nowakowski Marek Członek RN 2008-10-28 2009-03-08 -
Świercz Dioklecjan Członek RN 2008-10-28 -
Boliński Piotr Członek RN 2008-10-28 -
McGovern Henry Członek RN 2008-10-28 -
Nowakowski Marek Członek RN 2008-10-28 -
Bernatek Marek Wiceprezes Zarządu 2008-07-28 2008-11-21 -
Bernatek Marek Wiceprezes Zarządu 2008-07-28 -
Stefańczyk Piotr Członek RN 2008-06-27 2009-02-16 -
Stefańczyk Piotr Członek RN 2008-06-27 -
Rodak Leszek Prezes Zarządu 2008-03-01 2008-11-21 -
Rodak Leszek Prezes Zarządu 2008-03-01 -
Diemko Janusz Członek RN 2007-08-31 2008-06-27 -
Diemko Janusz Członek RN 2007-08-31 -
Seider Michał Wiceprezes Zarządu 2007-08-02 -
Suchowierski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2007-04-20 2008-07-28 -
Suchowierski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2007-04-20 -
Wojnicki Zbigniew Sekretarz RN 2006-11-22 2008-10-28 -
Kowalczyk Jan Wiceprzewodniczący RN 2006-11-22 2008-10-28 -
Wojnicki Zbigniew Sekretarz RN 2006-11-22 -
Kowalczyk Jan Wiceprzewodniczący RN 2006-11-22 -
Zarzycki Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-10-27 2008-06-30 -
Zarzycki Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-10-27 -
Wolski Krzysztof Członek RN 2006-09-29 2008-10-28 -
Różycki Andrzej Członek RN 2006-09-29 2007-07-27 -
Wolski Krzysztof Członek RN 2006-09-29 -
Różycki Andrzej Członek RN 2006-09-29 -
Dąbrowski Grzegorz Prezes Zarządu 2006-08-28 2008-02-29 -
Dąbrowski Grzegorz Prezes Zarządu 2006-08-28 2008-02-29 -
Seider Michał Wiceprezes Zarządu 2006-08-28 2007-08-08 -
Mikołajczyk Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-08-28 2006-10-12 -
Mikołajczyk Piotr Wiceprezes Zarządu 2006-08-28 -
Seider Michał Wiceprezes Zarządu 2006-08-28 -
Zabłocki, Witold Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-08-28 -
Zabłocki, Witold Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-08-28 -
Wojnicki Zbigniew Członek RN 2006-07-25 -
Wolski Krzysztof Członek RN 2006-07-25 -
Śniegucki Marek Członek RN 2003-11-06 2004-02-23 -
Śniegucki Marek Członek RN 2003-11-06 -
Garbacz Mirosław Członek RN 2003-09-19 2006-09-18 -
Bednarek Krzysztof Członek RN 2003-09-19 2003-11-06 -
Bednarek Krzysztof Członek RN 2003-09-19 -
Garbacz Mirosław Członek RN 2003-09-19 -
Szymański Przemysław Wiceprezes Zarządu 2002-09-11 2006-08-28 -
Szymański Przemysław Wiceprezes Zarządu 2002-09-11 -
Morawski Tomasz Przewodniczący RN 2008-10-28 -
Woźniak Jacek Członek RN 2006-06-07 -
Siwicki Jacek Członek RN 2006-06-07 -
Augystyniak Piotr Członek RN 2003-09-19 -
Augystyniak Piotr Członek RN 2003-09-19 -
Kowalczyk Jan Członek RN 2002-12-16 -
Światłowski Jacek Członek Zarządu 2002-09-11 -
Siwicki Jacek Członek RN -
Woźniak Jacek Członek RN -
Augystyniak Piotr Członek RN -
Augystyniak Piotr Członek RN -
Kowalczyk Jan Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 95 -
2017 99 -
2016 111 -
2015 105 -
2014 72 -
2011 141 -
2010 259 -
2008 117 -
2007 132 -
2005 808 -
2004 878 -
2002 6 -
2000 4 -
Grupa
2018 96 -
2017 100 -
2016 111 -
2015 105 -
2014 106 -
2013 106 -
2012 285 -
2011 507 -
2010 608 -
2008 1 196 -
2007 812 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.