0,5900 zł
-3,59% -0,0220 zł
Satis Group SA (STS)

Ludzie - SATIS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Karaszewski Jan Prezes Zarządu 2021-10-01 DEVORAN - Prezes Zarządu
CHEMOSER - Przewodniczący RN
BUDOPOL - Członek RN
BIOERG - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sobków Paweł Przewodniczący RN 2022-07-11 TOPMEDIC - Członek RN
DEMOLEN - Członek RN
Krzyżanowski Michał Wiceprzewodniczący RN 2020-06-23 NTVSA - Przewodniczący RN
DEVORAN - Przewodniczący RN
BIOERG - Wiceprzewodniczący RN
PMPG - Członek RN
AQUATECH - Członek RN
Gołębiowska Natalia Sekretarz RN 2019-10-11 NTVSA - Sekretarz RN
DEVORAN - Sekretarz RN
BIOERG - Sekretarz RN
Majtkowski Paweł Członek RN 2020-06-23 DEVORAN - Członek RN
Hańczaruk Marcin Członek RN 2021-10-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sobków Paweł Członek RN 2022-07-08 2022-07-10 TOPMEDIC - Członek RN
DEMOLEN - Członek RN
Wrona Andrzej Przewodniczący RN 2021-10-01 2022-06-30 -
Hańczaruk Marcin Wiceprezes Zarządu 2021-05-01 2021-09-30 -
Wrona Andrzej Prezes Zarządu 2020-06-24 2021-09-30 -
Wrona Andrzej Przewodniczący RN 2019-12-12 2020-06-23 -
Wrona Andrzej Członek RN 2019-12-12 -
Graboś Radosław Wiceprzewodniczący RN 2019-10-22 2021-10-01 -
Graboś Radosław Członek RN 2019-10-22 -
Gołębiowska Natalia Członek RN 2019-10-11 NTVSA - Sekretarz RN
DEVORAN - Sekretarz RN
BIOERG - Sekretarz RN
Moszkiewicz Krzysztof Członek RN 2018-10-25 2021-10-01 -
Tymczyszyn Michał Członek RN 2018-10-25 2020-06-23 -
Karaszewska Izabela Członek RN 2018-10-25 2019-12-12 -
Karaszewski Zbigniew Przewodniczący RN 2018-10-25 2019-10-21 -
Mielczarek Katarzyna Członek RN 2018-10-25 2019-09-26 -
Mielczarek Katarzyna Członek RN 2018-10-25 -
Karaszewska Izabela Członek RN 2018-10-25 -
Karaszewski Zbigniew Przewodniczący RN 2018-10-25 -
Karaszewski Sławomir Prezes Zarządu 2017-06-14 2020-06-24 -
Boszko Bartosz Członek RN 2017-06-14 2018-08-13 -
Bednarowicz Ernest Członek RN 2017-06-14 2018-08-03 -
Romanowicz Przemysław Członek RN 2017-06-14 2018-08-03 -
Marczak Przemysław Członek RN 2017-06-14 2018-07-30 -
Marczak Przemysław Członek RN 2017-06-14 -
Boszko Bartosz Członek RN 2017-06-14 -
Bednarowicz Ernest Członek RN 2017-06-14 -
Romanowicz Przemysław Członek RN 2017-06-14 -
Staszewski Hubert Członek RN 2016-12-28 2017-06-13 -
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2016-12-28 2017-04-05 -
Staszewski Hubert Członek RN 2016-12-28 -
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2016-12-28 -
Kiczmachowski Grzegorz Prezes Zarządu 2016-12-15 2017-04-19 -
Bieniak Tadeusz Członek Zarządu 2016-12-15 2017-04-19 -
Kiczmachowski Grzegorz Prezes Zarządu 2016-12-15 -
Bieniak Tadeusz Członek Zarządu 2016-12-15 -
Tarnowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2016-10-10 2016-12-15 -
Tarnowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2016-10-10 -
Kutrzeba Julian Członek RN 2016-06-22 2017-06-12 -
Kutrzeba Julian Członek RN 2016-06-22 -
Krześniak Tomasz Członek RN 2016-03-09 2018-11-07 -
Godlewski, Marcin Cezary Członek RN 2016-03-09 2017-04-05 -
Modecki Marek Członek RN 2016-03-09 2016-12-28 -
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2016-03-09 2016-06-21 -
Pankiewicz Konrad Przewodniczący RN 2016-03-09 2016-06-21 -
Godlewski, Marcin Cezary Członek RN 2016-03-09 -
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2016-03-09 -
Pankiewicz Konrad Przewodniczący RN 2016-03-09 -
Krześniak Tomasz Członek RN 2016-03-09 -
Modecki Marek Członek RN 2016-03-09 -
Khanfi Moncef Prezes Zarządu 2015-12-10 2016-12-15 -
Khanfi Moncef Prezes Zarządu 2015-12-10 -
Sulima Piotr Członek RN 2015-06-18 2016-03-09 -
Kiczmachowski Grzegorz Członek RN 2015-06-18 2016-03-08 -
Sulima Piotr Członek RN 2015-06-18 -
Soroka Przemysław Wiceprezes Zarządu 2014-07-07 2016-03-31 -
Szymański, Tomasz Andrzej Członek RN 2014-07-07 2016-03-09 -
Soroka Przemysław Wiceprezes Zarządu 2014-07-07 -
Szymański, Tomasz Andrzej Członek RN 2014-07-07 -
Frątczak Tomasz Członek RN 2014-01-15 2015-06-18 -
Pankiewicz Adriana Członek RN 2014-01-15 2015-06-18 -
Frątczak Tomasz Członek RN 2014-01-15 2015-06-18 -
Pankiewicz Adriana Członek RN 2014-01-15 2015-06-18 -
Pająk Sobiesław Członek RN 2013-08-07 2020-06-23 -
Pająk Sobiesław Członek RN 2013-08-07 -
Gdala Łucja Członek RN 2013-06-05 2014-01-14 -
Kornicki Sławomir Przewodniczący RN 2013-06-05 2014-01-14 -
Gdala Łucja Członek RN 2013-06-05 -
Kornicki Sławomir Przewodniczący RN 2013-06-05 -
Kornicki Sławomir Członek RN 2013-06-05 -
Pura Szymon Wiceprezes Zarządu 2013-03-21 2016-12-15 -
Kuszyk Adam Wiceprezes Zarządu 2013-03-21 2014-12-31 -
Łękawa Sebastian Wiceprezes Zarządu 2013-03-21 2014-02-03 -
Kuszyk Adam Wiceprezes Zarządu 2013-03-21 -
Pura Szymon Wiceprezes Zarządu 2013-03-21 -
Łękawa Sebastian Wiceprezes Zarządu 2013-03-21 -
Jelonek Rafał Przewodniczący RN 2012-06-22 2013-05-29 -
Deryng-Dymitrowicz Jakub Członek RN 2012-06-22 2013-05-29 -
Jelonek Rafał Przewodniczący RN 2012-06-22 -
Deryng-Dymitrowicz Jakub Członek RN 2012-06-22 -
Kruszyński Przemysław Członek RN 2011-12-07 2014-12-02 -
Sulima Piotr Wiceprzewodniczący RN 2011-12-07 2013-07-25 -
Bartkiewicz Jakub Członek RN 2011-12-07 2013-05-29 -
Bartkiewicz Jakub Członek RN 2011-12-07 -
Kruszyński Przemysław Członek RN 2011-12-07 -
Sulima Piotr Wiceprzewodniczący RN 2011-12-07 -
Pankiewicz Konrad Prezes Zarządu 2011-11-14 2015-12-09 -
Pankiewicz Konrad Prezes Zarządu 2011-11-14 -
Głuchowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2010-06-28 2011-09-30 -
Głuchowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2010-06-28 -
Sak Wojciech Członek Zarządu 2010-04-07 2011-04-30 -
Sak Wojciech Członek Zarządu 2010-04-07 -
Kalicki, Sławomir Tadeusz Członek RN 2008-05-07 2012-06-15 -
Kalicki, Sławomir Tadeusz Członek RN 2008-05-07 -
Rudy Marcin Członek RN 2007-05-22 2020-06-23 -
Karpińska Kamila Członek Zarządu 2007-05-22 2013-03-21 -
Sokołowski Mariusz Przewodniczący RN 2007-05-22 2012-06-15 -
Seretna-Sokołowska Katarzyna Członek RN 2007-05-22 2011-12-06 -
Szczepanik Bartłomiej Członek RN 2007-05-22 2011-12-06 -
Dziedzic Rafał Prezes Zarządu 2007-05-22 2011-11-14 -
Stempski Grzegorz Członek RN 2007-05-22 2008-05-07 -
Rudy Marcin Członek RN 2007-05-22 -
Seretna-Sokołowska Katarzyna Członek RN 2007-05-22 -
Stempski Grzegorz Członek RN 2007-05-22 -
Dziedzic Rafał Prezes Zarządu 2007-05-22 -
Szczepanik Bartłomiej Członek RN 2007-05-22 -
Karpińska Kamila Członek Zarządu 2007-05-22 -
Pankiewicz Konrad Wiceprezes Zarządu 2007-05-22 -
Sokołowski Mariusz Przewodniczący RN 2007-05-22 -
Jasiński Cezary Członek RN - 2018-08-03 -
Jasiński Cezary Członek RN - -

Zatrudnienie

Spółka
2021 0 -
2020 0 -
2019 0 -
2018 1 -
2016 5 -
2015 12 -
2014 9 -
2011 6 -
2007 38 2007-06-30
Grupa
2021 0 -
2020 0 -
2019 0 -
2018 20 -
2017 18 -
2016 18 -
2015 65 -
2014 214 -
2013 202 -
2012 132 -
2011 169 -
2010 115 -
2009 40 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.