1,4000 zł
0,00% 0,0000 zł
PMPG Polskie Media SA (PGM)

Ludzie - PMPG

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Piaszczyk Piotr Członek Zarządu 2019-05-01 -
Pstrokoński Robert Członek Zarządu 2019-05-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Biełanowicz Tomasz Przewodniczący RN 2016-05-12 -
Pachowski Jarosław Członek RN 2016-05-12 -
Pawlak Mariusz Członek RN 2016-05-12 -
Krzyżanowski Michał Członek RN 2018-11-07 -
Chmiel Andrzej Członek RN 2019-03-26 -
Lisiecki, Michał M. Członek RN 2019-05-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rykaczewska Ewa Członek Zarządu 2019-05-01 -
Rykaczewska Ewa Członek Zarządu 2019-05-01 -
Gintrowska Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2016-05-12 2018-07-10 -
Piątkowska Monika Członek Zarządu 2015-03-30 2016-03-17 -
Piątkowska Monika Członek Zarządu 2015-03-30 2016-03-17 -
Piątkowska Monika Członek Zarządu 2015-03-30 -
Kopyt Jarosław Członek RN 2012-06-20 2013-06-21 -
Kopyt Jarosław Członek RN 2012-06-20 -
Jakubczyk Marek Wiceprezes Zarządu 2009-07-01 2010-06-15 -
Jakubczyk Marek Wiceprezes Zarządu 2009-07-01 -
Żochowski Piotr Członek RN 2009-02-13 2010-06-14 -
Żochowski Piotr Członek RN 2009-02-13 -
Jakubczyk Marek Członek RN 2009-02-13 -
Pachowski Jarosław Członek RN 2009-02-13 -
Pachowski Jarosław Członek RN 2009-02-13 -
Sadowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2007-07-18 2016-02-26 -
Surmacki Piotr Wiceprezes Zarządu 2007-07-18 2009-10-13 -
Hordyński Paweł Członek Zarządu 2007-07-18 2009-03-31 -
Sadowski Tomasz Wiceprezes Zarządu 2007-07-18 -
Surmacki Piotr Wiceprezes Zarządu 2007-07-18 -
Hordyński Paweł Członek Zarządu 2007-07-18 -
Williams David Członek RN 2007-07-09 2009-02-13 -
Mirante Giuseppe Członek RN 2007-07-09 2009-02-13 -
Williams David Członek RN 2007-07-09 -
Mirante Giuseppe Członek RN 2007-07-09 -
Sadowski Tomasz Przewodniczący RN 2006-12-31 2007-07-09 -
Sadowski Tomasz Przewodniczący RN 2006-12-31 -
Feluch Krzysztof Członek RN 2006-08-04 2009-02-13 -
Feluch Krzysztof Członek RN 2006-08-04 -
Ehrlich Adam Członek RN 2006-06-30 2007-07-09 -
Hordyński Paweł Członek RN 2006-06-30 2007-07-09 -
Hordyński Paweł Członek RN 2006-06-30 -
Ehrlich Adam Członek RN 2006-06-30 -
Lisiecki, Michał M. Prezes Zarządu 2006-06-08 2019-04-30 -
Pylypenko Oleksandr Członek RN 2004-01-05 2006-12-31 -
Petrov Oleksiy Członek RN 2004-01-05 2006-12-31 -
Taruta Sergiy Przewodniczący RN 2004-01-05 2006-12-31 -
Skrzypczyk Lech Sekretarz RN 2004-01-05 2006-12-31 -
Skrzypczyk Lech Sekretarz RN 2004-01-05 2006-12-31 -
Zganiacz Tomasz Członek Zarządu 2004-01-05 2006-06-08 -
Lytvynov Kostyantyn Prezes Zarządu 2004-01-05 2006-06-08 -
Adamiak, Stanisław Tadeusz Członek RN 2004-01-05 2006-06-08 -
Oleś Wiesław Członek Zarządu 2004-01-05 2004-02-20 -
Mordan Maksym Wiceprezes Zarządu 2004-01-05 -
Zganiacz Tomasz Członek Zarządu 2004-01-05 -
Oleś Wiesław Członek Zarządu 2004-01-05 -
Pylypenko Oleksandr Członek RN 2004-01-05 -
Petrov Oleksiy Członek RN 2004-01-05 -
Lytvynov Kostyantyn Prezes Zarządu 2004-01-05 -
Skrzypczyk Lech Sekretarz RN 2004-01-05 -
Adamiak, Stanisław Tadeusz Członek RN 2004-01-05 -
Mordan Maksym Wiceprezes Zarządu / Zastępca Prezesa 2004-01-05 -
Taruta Sergiy Członek RN 2003-12-31 2004-01-05 -
Mordan Maksym Członek RN 2003-12-31 2004-01-05 -
Piątkowska Janina Likwidator 2003-04-04 2004-01-05 -
Zganiacz Tomasz Likwidator 2003-04-04 2004-01-05 -
Łuczak Jacek Członek RN 2003-04-04 2003-04-04 -
Piątkowska Janina Likwidator 2003-04-04 -
Zganiacz Tomasz Likwidator 2003-04-04 -
Łuczak Jacek Członek RN 2003-04-04 -
Makowski Zbigniew Członek RN 2002-08-30 2003-04-04 -
Dzienio Romuald Członek RN 2002-08-30 2003-04-04 -
Makowski Zbigniew Członek RN 2002-08-30 -
Dzienio Romuald Członek RN 2002-08-30 -
Piątkowska Janina Prezes Zarządu 2002-07-25 2003-04-04 -
Piątkowska Janina Prezes Zarządu 2002-07-25 -
Szulc Mirosław Prezes Zarządu 2002-05-07 2002-07-25 -
Piątkowska Janina Wiceprezes Zarządu 2002-05-07 2002-07-25 -
Szulc Mirosław Prezes Zarządu 2002-05-07 -
Piątkowska Janina Wiceprezes Zarządu 2002-05-07 -
Boni Michał Przewodniczący RN 2003-04-04 -
Arendarski Andrzej Członek RN 2003-04-04 -
Korcik Andrzej Sekretarz RN 2003-04-04 -
Zganiacz Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2002-08-30 -
Włoch Jan Członek RN 2002-08-30 -
Arendarski Andrzej Członek RN -
Boni Michał Przewodniczący RN -
Korcik Andrzej Sekretarz RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 20 -
2016 22 -
2015 22 -
2014 23 -
2011 28 -
2009 31 -
2008 34 -
2007 37 2007-12-31
2005 3 -
2004 3 -
2003 49 -
2002 64 -
2001 78 -
2000 197 -
1999 529 -
1998 766 -
1997 766 -
1996 799 -
1995 811 -
1994 816 -
Grupa
2017 39 -
2016 65 -
2015 74 -
2014 52 -
2013 81 -
2011 156 -
2009 233 -
2008 156 -
2007 138 2007-12-31
2006 98 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.