125,20 zł
0,16% 0,20 zł
Bank Polska Kasa Opieki SA (PEO)

Ludzie - PEKAO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kopyrski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2008-06-04 -
Krupiński Michał Wiceprezes Zarządu 2017-06-14 - Członek RN
Kubiak Tomasz Wiceprezes Zarządu 2017-07-07 - Członek RN
Lehmann Michał Wiceprezes Zarządu 2017-07-07 ARTERIA - Członek RN
Lusztyn Marek Wiceprezes Zarządu 2017-07-07 - Członek RN
Styczyński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2017-07-07 -
Tomczuk Marek Wiceprezes Zarządu 2017-08-21 -
Roksana Ciurysek-Gedir Wiceprezes Zarządu 2017-09-21 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Surówka Paweł Członek RN 2017-06-08 PZU - Prezes Zarządu
Głębikowska-Michalak, Justyna Członek RN 2017-06-08 -
Błaszczyk Joanna Członek RN 2017-06-08 -
Stopczyński Paweł Członek RN 2017-06-08 -
Kaszyński Michał Członek RN 2017-06-08 -
Bigos-Jaworowska, Sabina Członek RN 2017-06-08 -
Majcher Marian Członek RN 2017-06-08 -
Kaczoruk, Stanisław Ryszard Członek RN 2017-06-08 QUMAK - Członek RN
Janas Grzegorz Członek RN 2017-06-08 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Fossati Massimiliano Członek RN 2016-06-17 2017-06-07 -
Papa Gianni Członek RN 2016-06-17 2017-06-07 -
Majchrzak Katarzyna Członek RN 2015-05-01 2017-06-08 -
Filar Dariusz Członek RN 2015-05-01 2017-06-08 -
Filar Dariusz Członek RN 2015-05-01 -
Majchrzak Katarzyna Członek RN 2015-05-01 -
Niewiński Adam Wiceprezes Zarządu 2015-04-30 2017-09-21 -
Adamkiewicz Małgorzata Członek RN 2013-06-12 2015-04-30 -
Adamkiewicz Małgorzata Członek RN 2013-06-12 -
Santini Stefano Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 2017-06-14 -
Santini Stefano Wiceprezes Zarządu 2013-04-01 -
Pawłowicz Leszek Wiceprzewodniczący RN 2012-11-07 2017-06-08 -
Tomanek Doris Członek RN 2012-06-02 2017-06-07 -
Penna Laura Członek RN 2012-06-02 2017-06-07 -
Rosołowska Wioletta Członek RN 2012-06-02 2016-12-31 -
Woźnicki Jerzy Przewodniczący RN 2011-06-01 2017-06-08 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2011-06-01 2012-06-02 -
Decio Alessandro Sekretarz RN 2011-06-01 -
Kornasiewicz Alicja Przewodniczący RN 2011-06-01 -
Decio Alessandro Sekretarz RN 2011-06-01 -
Lovaglio Luigi Prezes Zarządu 2011-05-01 2017-06-14 -
Kornasiewicz Alicja Członek RN 2011-05-01 -
Kornasiewicz Alicja Członek RN 2011-05-01 -
Kornasiewicz Alicja Członek RN 2011-05-01 -
Ghizzoni Federico Sekretarz RN 2010-06-16 2011-04-30 -
Ghizzoni Federico Sekretarz RN 2010-06-16 2011-04-30 -
Nicastro Roberto Wiceprzewodniczący RN 2010-06-16 -
Ermotti Sergio Członek RN 2010-04-29 2011-02-23 -
Ermotti Sergio Członek RN 2010-04-29 -
Kornasiewicz Alicja Prezes Zarządu 2010-02-14 -
Kornasiewicz Alicja Członek RN 2009-05-06 2010-01-12 -
Kornasiewicz Alicja Członek RN 2009-05-06 -
Biondo Diego Wiceprezes Zarządu 2008-12-11 2017-06-14 -
Iannaccone Marco Wiceprezes Zarządu 2008-12-11 2013-03-31 -
Iannaccone Marco Wiceprezes Zarządu 2008-12-11 2013-03-31 -
Ważyński Marian Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 2017-07-06 -
Piwowar Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 2017-07-06 -
Niezgoda Katarzyna Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 2009-04-17 -
Iannone Paolo Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 2009-01-01 -
Iannone Paolo Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 2009-01-01 -
Kosmider Christopher Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 2008-06-04 -
Gdański Przemysław Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 2008-05-09 -
Gdański Przemysław Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 -
Niezgoda Katarzyna Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 -
Kosmider Christopher Wiceprezes Zarządu 2007-11-14 -
Pawłowski Krzysztof Członek RN 2007-07-25 2012-06-02 -
Pawłowski Krzysztof Członek RN 2007-07-25 -
Moneta Andrea Wiceprzewodniczący RN 2005-01-19 2007-07-24 -
Moneta Andrea Wiceprzewodniczący RN 2005-01-19 2007-07-24 -
Grzybowski Irene Członek Zarządu 2004-12-01 2007-04-26 -
Grzybowski Irene Członek Zarządu 2004-12-01 -
Greene Oliver Członek RN 2004-06-01 2012-06-02 -
Greene Oliver Członek RN 2004-06-01 -
Fiorentino Paolo Sekretarz RN 2003-11-04 2010-04-26 -
Fiorentino Paolo Sekretarz RN 2003-11-04 -
Bielecki, Jan Krzysztof Prezes Zarządu 2003-10-01 2010-01-11 -
Bielecki, Jan Krzysztof Prezes Zarządu 2003-10-01 2010-01-11 -
Lovaglio Luigi Wiceprezes Zarządu 2003-09-01 2011-04-30 -
Lovaglio Luigi Wiceprezes Zarządu 2003-09-01 2011-04-30 -
Figarski Przemysław Członek Zarządu 2001-12-21 2007-04-26 -
Figarski Przemysław Członek Zarządu 2001-12-21 2007-04-26 -
Smorszczewski Cezary Członek Zarządu 2001-12-21 2004-10-18 -
Smorszczewski Cezary Członek Zarządu 2001-12-21 -
Dangel Paweł Członek RN 2015-04-30 -
Pavoni Enrico Wiceprzewodniczący RN 2012-10-22 -
Galmarini Fausto Członek RN 2009-05-06 -
Starak Jerzy Członek RN 2007-07-24 -
Starak Jerzy Członek RN 2007-07-24 -
Olton Sabina Wiceprezes Zarządu 2007-04-26 -
Woźnicki Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2005-01-19 -
Profumo Alessandro Przewodniczący RN 2005-01-19 -
Dedo Janusz Wiceprezes Zarządu 2004-12-01 -
Geiger Kurt Członek RN 2004-05-31 -
Nicastro Roberto Sekretarz RN 2003-08-29 -
Fiorentino Paolo Wiceprezes Zarządu 2003-08-01 -
Chalupec Igor Wiceprezes Zarządu 2003-05-22 -
Woźnicki Jerzy Wiceprzewodniczący RN -
Dangel Paweł Członek RN -
Galmarini Fausto Członek RN -
Geiger Kurt Członek RN -
Pavoni Enrico Wiceprzewodniczący RN -
Kamiński Arkadiusz Członek RN -
Pasło-Wiśniewska Maria Prezes Zarządu -
Nicastro Roberto Sekretarz RN -
Fiorentino Paolo Wiceprezes Zarządu -
Profumo Alessandro Przewodniczący RN -
Chalupec Igor Wiceprezes Zarządu -
Dedo Janusz Wiceprezes Zarządu -
Olton Sabina Wiceprezes Zarządu / Główny Księgowy -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 21 992 -
Grupa
2015 16 387 -
2014 16 914 -
2013 17 092 -
2012 17 433 -
2011 17 921 -
2010 18 276 -
2009 18 912 -
2008 19 718 -
2007 20 636 2007-12-31
2006 14 362 2006-12-31
2004 15 441 -
2003 15 826 -
2002 17 353 -
2001 18 660 -
2000 22 287 -
1999 24 329 -
1998 11 471 -
1997 11 291 -
1996 11 826 -
1995 11 199 -
1994 10 233 -
Grupa
2015 18 327 -
2014 18 765 -
2013 18 916 -
2012 19 816 -
2011 20 357 -
2010 20 783 -
2009 20 874 -
2008 21 992 -
2007 22 926 2007-12-31
2006 15 647 2006-12-31
2004 18 388 -
2003 16 953 2003-12-31
2002 17 999 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl