2,0400 zł
0,00% 0,0000 zł
Mostostal Zabrze S.A. (MSZ)

Ludzie - MOSTALZAB

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pietyszuk Dariusz Prezes Zarządu 2014-06-10 HYDRAPRE - Członek RN
Grabysz Witold Wiceprezes Zarządu 2018-06-14 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Jędrzejewski Krzysztof Przewodniczący RN 2012-12-12 HYDRAPRE - Przewodniczący RN
ZEG - Wiceprzewodniczący RN
Rogatko Michał Wiceprzewodniczący RN 2012-12-12 -
Lewczuk Daniel Członek RN 2017-06-21 MEDAPP - Członek RN
Kaczyński Marek Członek RN 2017-06-21 HYDRAPRE - Członek RN
RAFAMET - Członek RN
Górka Jacek Członek RN 2018-06-13 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Górka Jacek Członek RN 2018-06-13 -
Kaczyński Marek Członek RN 2018-06-13 HYDRAPRE - Członek RN
RAFAMET - Członek RN
Grabysz Witold Członek RN 2017-06-21 2018-06-13 -
Kaczyński Marek Członek RN 2017-06-21 2017-06-20 HYDRAPRE - Członek RN
RAFAMET - Członek RN
Grabysz Witold Członek RN 2017-06-21 -
Pietrzyk Jarosław Wiceprezes Zarządu 2016-07-19 2018-06-29 -
Pietrzyk Jarosław Wiceprezes Zarządu 2016-07-19 -
Gasza Radosław Członek RN 2016-06-07 2017-06-21 -
Gasza Radosław Członek RN 2016-06-07 -
Szeliga Grażyna Wiceprezes Zarządu 2016-01-12 2016-04-27 -
Szeliga Grażyna Wiceprezes Zarządu 2016-01-12 -
Balcer Aleksander Prezes Zarządu 2016-01-12 -
Pietyszuk Dariusz Wiceprezes Zarządu 2014-06-10 HYDRAPRE - Członek RN
Wolski Józef Członek RN 2014-04-09 2016-06-07 -
Wolski Józef Członek RN 2014-04-09 -
Palimąka Norbert Członek RN 2013-11-28 2017-06-21 -
Palimąka Norbert Członek RN 2013-11-28 -
Śnieżko Arkadiusz Wiceprzewodniczący RN 2012-12-12 2014-03-13 -
Śnieżko Arkadiusz Wiceprzewodniczący RN 2012-12-12 -
Rogatko Michał Członek RN 2012-12-12 -
Jędrzejewski Krzysztof Przewodniczący RN 2012-12-12 HYDRAPRE - Przewodniczący RN
ZEG - Wiceprzewodniczący RN
Obłąk Jan Członek Zarządu 2012-07-01 2013-01-17 -
Obłąk Jan Członek Zarządu 2012-07-01 -
Bobrowski Bogusław Prezes Zarządu 2012-04-13 2016-01-12 -
Bobrowski Bogusław Prezes Zarządu 2012-04-13 -
Litwiński Maciej Wiceprezes Zarządu 2011-12-01 2012-10-31 -
Litwiński Maciej Wiceprezes Zarządu 2011-12-01 -
Kucharski Artur Członek RN 2011-11-17 2012-12-12 -
Wieszołek Jarosław Sekretarz RN 2011-11-17 2012-12-12 -
Kucharski Artur Członek RN 2011-11-17 -
Wieszołek Jarosław Sekretarz RN 2011-11-17 -
Balcer Aleksander Wiceprezes Zarządu 2011-06-27 2016-01-11 -
Panek Mirosław Członek RN 2009-06-30 2016-12-31 -
Farmus Eliza Wiceprzewodniczący RN 2009-06-30 2013-11-28 -
Farmus Eliza Członek RN 2009-06-30 -
Panek Mirosław Członek RN 2009-06-30 -
Farmus Eliza Wiceprzewodniczący RN 2009-06-30 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2007-10-30 2011-11-17 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2007-10-30 -
Opach Zbigniew Przewodniczący RN 2007-09-04 2012-12-12 -
Juchniewicz, Leszek Zenobiusz Prezes Zarządu 2007-09-04 2012-04-12 -
Opach Zbigniew Przewodniczący RN 2007-09-04 -
Juchniewicz, Leszek Zenobiusz Prezes Zarządu 2007-09-04 -
Duda Jan Sekretarz RN 2007-04-11 2011-11-17 -
Duda Jan Sekretarz RN 2007-04-11 -
Opach Zbigniew Prezes Zarządu 2007-02-26 -
Antoniak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2007-02-22 2012-04-12 -
Antoniak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2007-02-22 -
Sanocka Maria Wiceprezes Zarządu 2006-10-26 2011-06-27 -
Sanocka Maria Wiceprezes Zarządu 2006-10-26 -
Wanot Grzegorz Członek RN 2006-06-30 2007-10-25 -
Wanot Grzegorz Członek RN 2006-06-30 -
Tabor Andrzej Członek RN 2006-05-12 2011-11-17 -
Olszewski Janusz Członek RN 2006-05-12 2007-10-25 -
Olszewski Janusz Członek RN 2006-05-12 -
Tabor Andrzej Członek RN 2006-05-12 -
Goj Jan Członek RN 2005-11-17 2006-12-15 -
Gabryjelski Marek Członek RN 2005-11-17 2006-05-12 -
Gabryjelski Marek Członek RN 2005-11-17 -
Goj Jan Członek RN 2005-11-17 -
Konopka Adam Prezes Zarządu 2005-10-11 2007-02-22 -
Konopka Adam Prezes Zarządu 2005-10-11 -
Chałas Jarosław Członek RN 2005-08-30 2009-06-30 -
Chałas Jarosław Członek RN 2005-08-30 -
Jańczuk Mariusz Członek RN 2005-06-29 2006-04-01 -
Miks-Kożuchowska Izabella Członek RN 2005-06-29 2005-10-04 -
Jańczuk Mariusz Członek RN 2005-06-29 -
Miks-Kożuchowska Izabella Członek RN 2005-06-29 -
Legutko Jacek Członek RN 2005-04-06 2005-11-17 -
Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Beata Członek RN 2005-04-06 2005-08-29 -
Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Beata Członek RN 2005-04-06 -
Legutko Jacek Członek RN 2005-04-06 -
Nowacki Jacek Członek RN 2004-06-29 2005-03-29 -
Nowacki Jacek Członek RN 2004-06-29 -
Parafianowicz Andrzej Członek RN 2003-10-24 2004-06-29 -
Parafianowicz Andrzej Członek RN 2003-10-24 2004-06-29 -
Parafianowicz Andrzej Członek RN 2003-10-24 -
Pietrzak Leszek Członek RN 2003-08-29 2005-06-29 -
Pietrzak Leszek Członek RN 2003-08-29 -
Krysztofiak Tomasz Sekretarz RN 2003-08-14 2005-06-29 -
Gorczyca Paweł Wiceprzewodniczący RN 2003-08-14 2005-04-06 -
Nieradko Artur Przewodniczący RN 2003-08-14 2003-10-24 -
Krysztofiak Tomasz Sekretarz RN 2003-08-14 -
Nieradko Artur Przewodniczący RN 2003-08-14 -
Gorczyca Paweł Wiceprzewodniczący RN 2003-08-14 -
Suchnicki Jerzy Prezes Zarządu 2003-01-17 2005-09-20 -
Suchnicki Jerzy Prezes Zarządu 2003-01-17 -
Pernach Krzysztof Członek RN 2002-10-31 2005-03-29 -
Nieradko Artur Członek RN 2002-10-31 2003-08-13 -
Gorczyca Paweł Członek RN 2002-10-31 2003-08-13 -
Nieradko Artur Członek RN 2002-10-31 -
Pernach Krzysztof Członek RN 2002-10-31 -
Gorczyca Paweł Członek RN 2002-10-31 -
Kierski Aleksander Członek RN 2002-06-28 2003-08-29 -
Krysztofiak Tomasz Członek RN 2002-06-28 2003-08-13 -
Krysztofiak Tomasz Członek RN 2002-06-28 -
Kierski Aleksander Członek RN 2002-06-28 -
Czeladko Jacek Wiceprezes Zarządu 2002-03-28 2002-10-18 -
Czeladko Jacek Wiceprezes Zarządu 2002-03-28 -
Grabiec Jarosław Wiceprezes Zarządu 2002-03-13 2007-02-22 -
Grabiec Jarosław Wiceprezes Zarządu 2002-03-13 -
Osiecki Piotr Członek RN 2001-12-12 2006-06-30 -
Riad Amir Członek RN 2001-12-12 2002-10-29 -
Riad Amir Członek RN 2001-12-12 -
Osiecki Piotr Członek RN 2001-12-12 -
Smagowski Jerzy Prezes Zarządu 1000-01-01 2003-01-17 -
Leszczyński Stanisław Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Biura Ekonomiczno-Finansowego 1000-01-01 2002-03-28 -
Smagowski Jerzy Prezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2020 117 -
2019 128 -
2018 118 -
2017 540 -
2016 477 -
2015 323 -
2014 493 -
2013 407 -
2011 603 -
2010 622 -
2009 792 -
2008 646 -
2007 875 -
2002 535 -
2001 569 -
2000 565 -
1999 680 -
1998 604 -
1997 574 -
1996 1 254 -
1995 1 633 -
1994 1 576 -
Grupa
2020 1 876 -
2019 1 876 -
2018 1 858 -
2017 2 251 -
2016 2 273 -
2015 2 185 -
2014 2 411 -
2013 2 232 -
2012 2 467 -
2011 2 940 -
2010 2 376 -
2009 2 848 -
2008 2 525 -
2007 2 750 -
2002 4 276 -
2001 5 785 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.