13,8000 zł
-1,43% -0,2000 zł
FERRO SA (FRO)

Ludzie - FERRO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Raczek Aneta Prezes Zarządu 2007-01-01 -
Gonsior Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2007-01-01 -
Sild Vladimir Wiceprezes Zarządu 2017-05-31 -
Panek Olga Wiceprezes Zarządu 2018-10-01 -
Gątkiewicz Wojciech Wiceprezes Zarządu 2019-03-11 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Osowski Jacek Członek RN 2013-06-04 LCCORP - Wiceprzewodniczący RN
TARCZYNS - Członek RN
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2016-06-28 TRAKCJA - Członek RN
SOHODEV - Członek RN
ADIUVO - Członek RN
QUMAK - Członek RN
ELEHOLD - Członek RN
BOOMBIT - Członek RN
BBI_DEV - Członek RN
Woźniak Jan Członek RN 2016-12-15 ARMATURA - Przewodniczący RN
PFLEIDER - Członek RN
MENNICA - Członek RN
STOMIL_S - Członek RN
TO DELETE Członek RN 2016-12-15 -
Kubicki Seweryn Członek RN 2018-06-25 -
Gorczyca Filip Członek RN 2019-06-24 MMAKERS - Przewodniczący RN
CCC - Członek RN
ARTIFEX - Członek RN
Kaczmarek Piotr Członek RN 2019-06-24 KETY - Członek RN
ERBUD - Członek RN
LCCORP - Członek RN
VRG - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Słodek Andrzej Członek RN 2017-06-20 2018-06-30 -
Bałoń Artur Wiceprezes Zarządu 2017-03-01 2017-12-06 -
Rogóż Zbigniew Członek RN 2014-06-05 -
Rogóż Zbigniew Członek RN 2014-06-05 -
Dąbrowski Jacek Członek RN 2013-06-04 2016-11-24 -
Dąbrowski Jacek Członek RN 2013-06-04 -
Tomasik Jacek Członek RN 2012-05-23 2017-05-29 -
Depta Artur Wiceprezes Zarządu 2007-01-01 2018-09-30 -
Hołój Andrzej Przewodniczący RN 2007-01-01 2016-10-18 -
Hołda Artur Członek RN 2007-01-01 2014-06-30 -
Gniadek Jan Wiceprzewodniczący RN 2007-01-01 2014-01-15 -
Gniadek Grażyna Członek RN 2007-01-01 2012-04-30 -
Gniadek Grażyna Członek RN 2007-01-01 2012-04-30 -
Hołój Bartosz Członek RN 2007-01-01 -
Szczygieł Przemysław Wiceprezes Zarządu 2007-01-01 -
Szczygieł Przemysław Wiceprezes Zarządu 2007-01-01 -
Hołój Andrzej Przewodniczący RN 2007-01-01 -
Gniadek Jan Wiceprzewodniczący RN 2007-01-01 -
Hołój Bartosz Członek RN 2007-01-01 -
Hołda Artur Członek RN 2007-01-01 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 169 -
2016 164 -
2015 155 -
2014 143 -
2011 111 -
2009 108 -
Grupa
2017 427 -
2016 408 -
2015 155 -
2014 143 -
2013 117 -
2011 111 -
2009 111 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.