1,6900 zł
-0,59% -0,0100 zł
Develia SA (DVL)

Ludzie - DEVELIA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Ruszczak Paweł Prezes Zarządu / p.o. 2020-05-30 -
Wróbel Tomasz Członek Zarządu 2010-12-01 GENESIS - Członek RN
Kujawski Mirosław Członek Zarządu 2010-12-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Osowski Jacek Przewodniczący RN 2020-10-20 FERRO - Przewodniczący RN
PEMUG - Członek RN
TARCZYNS - Członek RN
SELVITA - Członek RN
HERKULES - Członek RN
Osuchowski Artur Wiceprzewodniczący RN 2020-10-20 MEDIACAP - Przewodniczący RN
BENEFIT - Członek RN
Małyska Paweł Członek RN 2017-10-19 AMICA - Wiceprzewodniczący RN
ALUMETAL - Członek RN
ATENDE - Członek RN
Kaczmarek Piotr Członek RN 2018-10-15 KETY - Wiceprzewodniczący RN
ERBUD - Członek RN
VRG - Członek RN
FERRO - Członek RN
Pietryszyn Robert Członek RN 2020-08-31 -
Pinior Piotr Członek RN 2020-08-31 -
Eckert Marcin Członek RN 2020-10-06 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szydło Marek Członek RN 2020-08-31 2020-09-08 -
Hulbój Michał Prezes Zarządu / oddelegowany z RN 2020-02-29 2020-05-29 -
Osuchowski Artur Członek RN 2020-01-08 2020-10-19 MEDIACAP - Przewodniczący RN
BENEFIT - Członek RN
Hulbój Michał Prezes Zarządu / p.o. 2019-11-28 2020-02-28 -
Ruszczak Paweł Członek Zarządu 2019-10-21 2020-05-29 -
Wnorowski Michał Członek RN 2018-06-27 2020-08-31 -
Osowski Jacek Wiceprzewodniczący RN 2017-10-19 2020-10-19 FERRO - Przewodniczący RN
PEMUG - Członek RN
TARCZYNS - Członek RN
SELVITA - Członek RN
HERKULES - Członek RN
Grabowicz Grzegorz Członek RN 2017-10-19 2020-08-31 -
Hulbój Michał Przewodniczący RN 2017-10-19 2019-11-27 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2017-10-19 2018-10-15 -
Kowalczewski Michał Wiceprzewodniczący RN 2017-10-19 2018-10-12 -
Banka, John Richard Członek RN 2017-10-19 2018-06-27 -
Kowalczewski Michał Wiceprzewodniczący RN 2017-10-19 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2017-10-19 -
Banka, John Richard Członek RN 2017-10-19 -
Hulbój Michał Członek RN 2017-10-19 -
Osowski Jacek Członek RN 2017-10-19 FERRO - Przewodniczący RN
PEMUG - Członek RN
TARCZYNS - Członek RN
SELVITA - Członek RN
HERKULES - Członek RN
Stefurak Radosław Członek Zarządu 2017-10-01 2019-10-21 -
Stefurak Radosław Członek Zarządu 2017-10-01 -
Małyska Paweł Członek RN 2017-04-27 2017-10-18 AMICA - Wiceprzewodniczący RN
ALUMETAL - Członek RN
ATENDE - Członek RN
Małyska Paweł Członek RN 2017-04-27 AMICA - Wiceprzewodniczący RN
ALUMETAL - Członek RN
ATENDE - Członek RN
Malski Jakub Wiceprezes Zarządu 2016-03-12 2018-02-09 -
Malski Jakub Wiceprezes Zarządu 2016-03-12 2018-02-09 -
Gransort Joanna Członek RN 2016-01-20 2017-10-19 -
Korczyński Grzegorz Członek RN 2016-01-20 2017-10-19 -
Korczyński Grzegorz Członek RN 2016-01-20 -
Gransort Joanna Członek RN 2016-01-20 -
Danek Małgorzata Członek Zarządu 2013-12-06 2018-06-27 -
Danek Małgorzata Członek Zarządu 2013-12-06 -
Milibrand Damian Członek RN 2013-05-28 2013-11-09 -
Milibrand Damian Członek RN 2013-05-28 -
Dorenda Zbigniew Członek RN 2011-05-23 2017-10-19 -
Dorenda Zbigniew Członek RN 2011-05-23 -
Jaskólska Joanna Wiceprezes Zarządu 2010-11-29 2016-06-30 -
Jaskólska Joanna Wiceprezes Zarządu 2010-11-29 -
Błażejewski Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2009-03-31 2017-04-27 -
Błażejewski Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2009-03-31 -
Czarnecki Waldemar Członek Zarządu 2009-03-04 2010-08-31 -
Czarnecki Waldemar Członek Zarządu 2009-03-04 2010-08-31 -
Czarnecki Ludwik Członek RN 2009-01-05 2013-05-28 -
Czarnecki Ludwik Członek RN 2009-01-05 2013-05-28 -
Niedośpiał Dariusz Prezes Zarządu 2008-11-24 2019-11-28 -
Niedośpiał Dariusz Prezes Zarządu 2008-11-24 -
Czarnecki Leszek Przewodniczący RN 2008-04-21 2017-09-20 -
Wiza Artur Członek RN 2008-04-21 2011-05-23 -
Czarnecki Leszek Przewodniczący RN 2008-04-21 -
Wiza Artur Członek RN 2008-04-21 -
Kozieja Artur Wiceprezes Zarządu 2007-05-15 2007-09-28 -
Kozieja Artur Wiceprezes Zarządu 2007-05-15 -
Karwacki Dariusz Wiceprezes Zarządu 2007-05-07 2016-12-31 -
Karwacki Dariusz Wiceprezes Zarządu 2007-05-07 -
Baliński Remigiusz Wiceprzewodniczący RN 2007-03-15 2017-09-30 -
Baliński Remigiusz Członek RN 2007-03-15 -
Baliński Remigiusz Wiceprzewodniczący RN 2007-03-15 -
Pollard, William Michael Członek RN 2006-11-21 2008-04-21 -
Pollard, William Michael Członek RN 2006-11-21 2008-04-21 -
Horbacki Waldemar Wiceprezes Zarządu 2006-08-16 2016-12-31 -
Horbacki Waldemar Wiceprezes Zarządu 2006-08-16 -
Gulka Rafał Wiceprezes Zarządu 2006-07-24 2007-08-06 -
Gulka Rafał Wiceprezes Zarządu 2006-07-24 -
Niedośpiał Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2006-03-15 -
Dubelski Konrad Prezes Zarządu 2006-03-03 2008-11-24 -
Czarnecki Ludwik Członek RN 2006-03-03 2008-04-21 -
Dowbaj Jarosław Członek RN 2006-03-03 2008-04-21 -
Dubelski Konrad Prezes Zarządu 2006-03-03 -
Czarnecki Ludwik Członek RN 2006-03-03 -
Dowbaj Jarosław Członek RN 2006-03-03 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 139 -
2017 132 -
2016 126 -
2015 112 -
2014 92 -
2013 76 -
2011 48 -
2010 36 -
2009 30 -
2008 36 -
2007 42 -
2006 45 -
Grupa
2018 160 -
2017 157 -
2016 156 -
2015 141 -
2014 120 -
2013 88 -
2012 75 -
2011 61 -
2010 49 -
2009 51 -
2008 63 -
2007 64 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.