7,8600 zł
0,00% 0,0000 zł
Bank Ochrony Środowiska SA (BOS)

Ludzie - BOS

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Białowąs Bogusław Prezes Zarządu 2017-11-09 -
Garbarczyk Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2017-12-06 -
Ślązak Emil Wiceprezes Zarządu / oddelegowany z RN 2019-06-18 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wardacki Wojciech Przewodniczący RN 2016-02-15 POLICE - Prezes Zarządu
AZOTY - Prezes Zarządu
Lewandowska Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2019-06-18 LOTOS - Wiceprzewodniczący RN
PZU - Członek RN
Matysiak, Andrzej Grzegorz Sekretarz RN 2019-06-18 -
Sadownik Piotr Członek RN 2016-02-15 PKO - Przewodniczący RN
Goss Janina Członek RN 2016-06-23 PGE - Członek RN
Duda Iwona Członek RN 2018-02-13 -
Rasała Radosław Członek RN 2019-06-18 -
Purgacz Ireneusz Członek RN 2019-06-18 -
Sałek Paweł Członek RN 2019-06-18 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Ślązak Emil Członek RN 2019-06-18 2019-06-18 -
Ślązak Emil Członek RN 2019-06-18 -
Ślązak Emil Członek RN 2019-06-18 -
Ślązak Emil Członek RN 2019-06-18 -
Ślązak Emil Członek RN 2019-06-18 -
Ślązak Emil Członek RN 2019-06-18 -
Ślązak Emil Członek RN 2019-06-18 -
Raczkowski Konrad Wiceprezes Zarządu 2018-02-21 2019-06-18 -
Wasilewski Dariusz Członek RN 2018-02-13 2019-06-18 -
Ślązak Emil Prezes Zarządu 2017-06-22 2017-09-10 -
Grylak Dariusz Wiceprezes Zarządu 2017-02-16 2018-02-21 -
Kluza Stanisław Prezes Zarządu 2016-12-08 -
Kowalewski Oskar Członek RN 2016-03-23 2018-02-13 -
Kolasiński Stanisław Wiceprezes Zarządu / pierwszy zastępca Prezesa Zarządu 2016-03-23 2017-02-16 -
Zawadzki, Sławomir Wojciech Wiceprezes Zarządu 2016-03-23 2016-03-23 -
Kolasiński Stanisław Wiceprezes Zarządu / pierwszy zastępca Prezesa Zarządu 2016-03-23 -
Kluza Stanisław Wiceprezes Zarządu 2016-03-23 -
Milewska, Anna Stanisława Wiceprezes Zarządu 2016-03-17 2018-02-21 -
Szołucha Marian Członek RN 2016-02-15 2019-06-18 -
Matysiak, Andrzej Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2016-02-15 2019-06-18 -
Mzyk, Paweł Wojciech Członek RN 2016-02-15 2018-02-13 -
Kowalewski Oskar Wiceprezes Zarządu / oddelegowany z RN 2016-02-15 2016-05-15 -
Zawadzki, Sławomir Wojciech Wiceprezes Zarządu / p.o. Prezesa Zarządu 2016-02-15 2016-03-23 -
Milewska, Anna Stanisława Członek RN 2016-02-15 2016-03-17 -
Kurnicki Andrzej Sekretarz RN 2016-02-15 -
Kurnicki Andrzej Sekretarz RN 2016-02-15 -
Milewska, Anna Stanisława Członek RN 2016-02-15 -
Zawadzki, Sławomir Wojciech Prezes Zarządu / p.o. 2016-02-15 -
Pitera, Paweł Adam Wiceprezes Zarządu 2016-01-11 2017-02-16 -
Pitera, Paweł Adam Wiceprezes Zarządu 2016-01-11 -
Lisiecki, Piotr Bolesław Wiceprezes Zarządu 2015-09-15 2016-02-15 -
Lisiecki, Piotr Bolesław Wiceprezes Zarządu 2015-09-15 -
Januszewski, Bartosz Zbigniew Członek RN 2015-06-10 2016-02-15 -
Mielczarek, Marek Ignacy Członek RN 2015-06-10 2016-02-15 -
Januszewski, Bartosz Zbigniew Członek RN 2015-06-10 -
Mielczarek, Marek Ignacy Członek RN 2015-06-10 -
Daniluk Dariusz Prezes Zarządu 2015-05-29 2016-02-15 -
Daniluk Dariusz Prezes Zarządu 2015-05-29 -
Lemańczyk, Paweł Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2014-05-05 2015-09-15 -
Lemańczyk, Paweł Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2014-05-05 -
Karpiński, Mariusz Roman Członek RN 2014-04-30 2015-06-10 -
Ciepluch, Jacek Czesław Przewodniczący RN 2014-04-30 -
Ciepluch, Jacek Czesław Członek RN 2014-04-30 -
Karpiński, Mariusz Roman Członek RN 2014-04-30 -
Ciepluch, Jacek Czesław Przewodniczący RN 2014-04-30 -
Kaczyński, Piotr Bogdan Wiceprzewodniczący RN 2014-03-13 2016-02-15 -
Kaczyński, Piotr Bogdan Wiceprzewodniczący RN 2014-03-13 -
Wojtaś, Adam Aleksander Członek RN 2013-06-20 2016-02-15 -
Wojtaś, Adam Aleksander Członek RN 2013-06-20 -
Kraszewski, Andrzej Kazimierz Członek RN 2012-06-28 2015-06-10 -
Kraszewski, Andrzej Kazimierz Członek RN 2012-06-28 -
Wasiak, Adam Grzegorz Sekretarz RN 2012-05-18 2016-02-15 -
Wasiak, Adam Grzegorz Sekretarz RN 2012-05-18 -
Rogala, Krzysztof Władysław Członek RN 2012-03-14 2014-03-13 -
Rogala, Krzysztof Władysław Członek RN 2012-03-14 -
Figarski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2012-01-02 -
Figarski Przemysław Wiceprezes Zarządu 2012-01-02 -
Kolasiński Stanisław Wiceprezes Zarządu 2011-12-15 -
Pierzyński Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-11-24 2011-12-15 -
Pierzyński Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-11-24 -
Topolski, Janusz Marek Członek RN 2010-08-25 2013-06-21 -
Topolski, Janusz Marek Członek RN 2010-08-25 2013-06-21 -
Topolski, Janusz Marek Członek RN 2010-08-25 -
Topolski, Janusz Marek Członek RN 2010-08-25 -
Kolasiński Stanisław Wiceprezes Zarządu 2009-07-10 2010-11-24 -
Kolasiński Stanisław Wiceprezes Zarządu 2009-07-10 -
Klimczak Mariusz Prezes Zarządu 2008-12-17 2015-05-29 -
Klimczak Mariusz Prezes Zarządu 2008-12-17 -
Serafiński Marek Wiceprezes Zarządu 2008-12-15 2011-09-21 -
Serafiński Marek Wiceprezes Zarządu 2008-12-15 -
Grzebieluch Adam Wiceprezes Zarządu 2008-10-01 2015-05-29 -
Pietrewicz, Jerzy Witold Wiceprezes Zarządu 2008-10-01 2009-07-10 -
Telega Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-10-01 -
Pietrewicz, Jerzy Witold Wiceprezes Zarządu 2008-10-01 -
Telega Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-10-01 -
Grzebieluch Adam Wiceprezes Zarządu 2008-10-01 -
Ochwat Ryszard Członek RN 2008-07-29 2016-02-15 -
Ochwat Ryszard Członek RN 2008-07-29 -
Kozioł Józef Członek RN 2008-06-17 2016-02-15 -
Likierski Marcin Przewodniczący RN 2008-06-17 2015-06-10 -
Machlejd, Michał Juliusz Członek RN 2008-06-17 2014-04-30 -
Bajorek Jacek Wiceprzewodniczący RN 2008-06-17 2014-04-30 -
Pigan Marian Sekretarz RN 2008-06-17 2012-03-14 -
Malicki Marian Członek RN 2008-06-17 2012-03-14 -
Wielgus, Jan Krzysztof Członek Zarządu 2008-06-17 2008-10-01 -
Wielgus, Jan Krzysztof Członek Zarządu 2008-06-17 2008-10-01 -
Pigan Marian Sekretarz RN 2008-06-17 -
Kozioł Józef Członek RN 2008-06-17 -
Machlejd, Michał Juliusz Członek RN 2008-06-17 -
Malicki Marian Członek RN 2008-06-17 -
Bajorek Jacek Wiceprzewodniczący RN 2008-06-17 -
Malicki Marian Członek RN 2008-06-17 -
Wysocki Michał Członek RN 2008-06-17 -
Wysocki Michał Członek RN 2008-06-17 -
Likierski Marcin Przewodniczący RN 2008-06-17 -
Płotkowski Lech Członek RN 2007-06-28 2008-06-17 -
Czyż, Marta Zofia Członek RN 2007-06-28 2008-06-17 -
Czyż, Marta Zofia Członek RN 2007-06-28 -
Płotkowski Lech Członek RN 2007-06-28 -
Romanowski, Marcin Ziemowit Wiceprezes Zarządu 2006-12-18 -
Romanowski, Marcin Ziemowit Wiceprezes Zarządu 2006-12-18 -
Matysiak, Andrzej Grzegorz Członek RN 2006-10-16 2008-06-17 -
Jóźwiak Janina Wiceprzewodniczący RN 2006-10-16 2008-06-17 -
Jóźwiak Janina Wiceprzewodniczący RN 2006-10-16 -
Matysiak, Andrzej Grzegorz Członek RN 2006-10-16 -
Pietrewicz, Jerzy Witold Prezes Zarządu 2006-03-08 2008-10-01 -
Bartkowiak, Ryszard Stanisław Sekretarz RN 2006-02-14 2008-06-17 -
Zawartko, Agnieszka Halina Członek RN 2006-02-14 2008-06-17 -
Herman, Andrzej Maria Przewodniczący RN 2006-02-14 2008-06-17 -
Siwczak Wiesław Sekretarz RN 2006-02-14 2007-06-28 -
Kujda Kazimierz Członek RN 2006-02-14 2007-06-28 -
Kujda Kazimierz Członek RN 2006-02-14 -
Kujda Kazimierz Członek RN 2006-02-14 -
Zawartko, Agnieszka Halina Członek RN 2006-02-14 -
Herman, Andrzej Maria Przewodniczący RN 2006-02-14 -
Siwczak Wiesław Sekretarz RN 2006-02-14 -
Bartkowiak, Ryszard Stanisław Sekretarz RN 2006-02-14 -
Pietrewicz, Jerzy Witold Wiceprezes Zarządu 2006-01-12 2006-03-08 -
Pietrewicz, Jerzy Witold Wiceprezes Zarządu 2006-01-12 -
Kostrzewski Stanisław Wiceprezes Zarządu 2005-12-30 2008-10-01 -
Kostrzewski Stanisław Wiceprezes Zarządu 2005-12-30 2008-10-01 -
Wiesiołek Piotr Wiceprezes Zarządu 2005-09-20 2008-03-06 -
Wiesiołek Piotr Wiceprezes Zarządu / I-szy zastępca Prezesa Zarządu 2005-09-20 -
Najar Sergiusz Prezes Zarządu 2005-08-10 2005-12-30 -
Najar Sergiusz Prezes Zarządu 2005-08-10 -
Najar Sergiusz Wiceprezes Zarządu / I-szy zastępca Prezesa Zarządu 2005-06-15 2005-08-10 -
Najar Sergiusz Wiceprezes Zarządu / I-szy zastępca Prezesa Zarządu 2005-06-15 -
Hawrylewicz Jan Członek RN 2004-06-15 2006-02-14 -
Wójtowicz Daniel Członek RN 2004-06-15 2006-02-14 -
Czyżewski Piotr Przewodniczący RN 2004-06-15 2006-02-14 -
Siwczak Wiesław Sekretarz RN 2004-06-15 2006-02-14 -
Wójtowicz Daniel Członek RN 2004-06-15 -
Hawrylewicz Jan Członek RN 2004-06-15 -
Czyżewski Piotr Przewodniczący RN 2004-06-15 -
Siwczak Wiesław Sekretarz RN 2004-06-15 -
Svensson, Weine Gunter Wiceprezes Zarządu 2004-02-10 2006-07-27 -
Svensson, Weine Gunter Wiceprezes Zarządu 2004-02-10 -
Rydmark, Erik Axel Wiceprezes Zarządu 2003-07-01 2006-07-27 -
Rydmark, Erik Axel Wiceprezes Zarządu 2003-07-01 -
Thureson, Claes Johan Członek RN 2003-06-12 2006-07-28 -
Kędzierski, Jerzy Czesław Członek RN 2003-06-12 2006-02-14 -
Swatoń Jerzy Członek RN 2003-06-12 2004-05-06 -
Kędzierski, Jerzy Czesław Członek RN 2003-06-12 -
Swatoń Jerzy Członek RN 2003-06-12 -
Thureson, Claes Johan Członek RN 2003-06-12 -
Markiewicz, Jerzy Paweł Wiceprezes Zarządu 2002-03-05 2005-12-30 -
Żółtkowski Wiesław Wiceprezes Zarządu 2002-03-05 2005-12-30 -
Kozioł Józef Prezes Zarządu 2002-03-05 2005-06-16 -
Markiewicz, Jerzy Paweł Wiceprezes Zarządu 2002-03-05 -
Żółtkowski Wiesław Wiceprezes Zarządu 2002-03-05 -
Kozioł Józef Prezes Zarządu 2002-03-05 -
Gustafsson Lars Wiceprzewodniczący RN 2006-07-28 -
Kjaer Mats Członek RN 2006-07-28 -
Lindberg Gunnar Członek RN 2006-07-28 -
Wiesiołek Piotr Wiceprezes Zarządu 2005-09-20 -
Pieczyński Lech Sekretarz RN 2004-06-15 -
Nieckarz Stanisław Członek RN 2004-02-03 -
Thorell Per Wiceprezes Zarządu 2003-12-24 -
Thorell Per Wiceprezes Zarządu 2003-12-24 -
Blennow Rutger Wiceprezes Zarządu 2003-06-30 -
Boheman Carl Członek RN 2003-06-12 -
Fiedor Bogusław Członek RN 2003-06-12 -
Pietrewicz, Jerzy Witold Członek RN 2003-06-12 -
Obłoza Marcin Członek RN 2001-12-21 -
Rusakiewicz Marek Członek RN 2001-12-21 -
Swatoń Jerzy Członek RN 2001-12-21 -
Wilczyński Michał Członek RN 2001-12-21 -
Bolin Annika Członek RN 2001-12-21 -
Carlborg Fleming Członek RN 2001-12-21 -
Hekiert Zofia Członek RN 2001-12-21 -
Kujda Kazimierz Członek RN 2001-12-21 -
Ledóchowski Jan Członek RN 2001-12-21 -
Lubieniecki Józef Członek RN 2001-12-21 -
Gustafsson Lars Wiceprzewodniczący RN -
Wiesiołek Piotr Wiceprezes Zarządu -
Pietrewicz, Jerzy Witold Członek RN -
Boheman Carl Członek RN -
Fiedor Bogusław Członek RN -
Pieczyński Lech Sekretarz RN -
Kjaer Mats Członek RN -
Lindberg Gunnar Członek RN -
Nieckarz Stanisław Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2017 1 341 -
2016 1 431 -
2015 1 517 -
2014 1 622 -
2013 1 684 -
2012 1 745 -
2011 1 746 -
2010 1 735 -
2009 1 735 -
2008 1 732 -
2007 1 721 -
2005 1 699 -
2004 1 658 -
2003 1 744 -
2002 1 723 -
2001 1 708 -
2000 1 614 -
1999 1 485 -
1998 1 430 -
1997 1 205 -
1996 1 054 -
1995 897 -
1994 810 -
Grupa
2017 1 565 -
2016 1 676 -
2015 1 775 -
2014 1 851 -
2013 1 913 -
2012 1 979 -
2011 1 981 -
2010 1 966 -
2009 1 735 -
2008 1 732 -
2007 1 721 -
2004 1 748 -
2003 1 839 -
2002 1 754 -
2001 1 780 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.