47,8000 zł
0,63% 0,3000 zł
Asseco South Eastern Europe SA (ASE)

Ludzie - ASSECOSEE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jeleński Piotr Prezes Zarządu 2007-04-10 PROKOM - Wiceprezes Zarządu
Mališ Miljan Członek Zarządu 2008-07-03 -
Nitka Michał Członek Zarządu 2021-05-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Klein Jozef Przewodniczący RN 2017-03-31 ASSECOSL - Prezes Zarządu
Góral Adam Wiceprzewodniczący RN 2007-04-10 ASSECOP - Prezes Zarządu
PROKOM - Prezes Zarządu
ASSECOSL - Przewodniczący RN
ASSECOBS - Wiceprzewodniczący RN
Duch Jacek Członek RN 2010-04-27 PROKOM - Przewodniczący RN
ASSECOP - Przewodniczący RN
R22 - Przewodniczący RN
Kucharski Artur Członek RN 2016-03-31 ALIOR - Członek RN
BUDIMEX - Członek RN
Pawłowicz Adam Członek RN 2017-10-18 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Klein Jozef Członek RN 2017-03-31 ASSECOSL - Prezes Zarządu
Petreski Mihail Wiceprzewodniczący RN 2012-08-08 2016-12-31 -
Petreski Mihail Wiceprzewodniczący RN 2012-08-08 2016-12-31 -
Petreski Mihail Wiceprzewodniczący RN 2012-08-08 -
Rulnicki Marcin Członek Zarządu 2012-06-01 2021-04-30 -
Dauman Jan Członek RN 2011-07-11 2017-06-30 -
Dauman Jan Członek RN 2011-07-11 -
Ayas Hatice Członek Zarządu 2010-09-07 2013-12-31 -
Ayas Hatice Członek Zarządu 2010-09-07 2013-12-31 -
Mauberg Andrzej Członek RN 2010-04-27 2016-02-26 -
Mauberg Andrzej Członek RN 2010-04-27 2016-02-26 -
Mirčetić Miodrag Członek Zarządu 2010-03-29 2019-09-30 -
Mirčetić Miodrag Członek Zarządu 2010-03-29 -
Żukowicz Gabriela Członek RN 2008-08-28 2017-10-18 -
Gerlach, Andrzej Stanisław Członek Zarządu 2008-08-28 2009-12-31 -
Gerlach, Andrzej Stanisław Członek Zarządu 2008-08-28 -
Żukowicz Gabriela Członek RN 2008-08-28 -
Kozłowski Rafał Wiceprezes Zarządu 2008-05-14 2012-06-01 -
Kozłowski Rafał Wiceprezes Zarządu 2008-05-14 2012-06-01 -
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2007-04-10 2017-05-12 -
Duch Jacek Wiceprzewodniczący RN 2007-04-10 2010-01-18 PROKOM - Przewodniczący RN
ASSECOP - Przewodniczący RN
R22 - Przewodniczący RN
Góral Adam Przewodniczący RN 2007-04-10 ASSECOP - Prezes Zarządu
PROKOM - Prezes Zarządu
ASSECOSL - Przewodniczący RN
ASSECOBS - Wiceprzewodniczący RN
Duch Jacek Wiceprzewodniczący RN 2007-04-10 PROKOM - Przewodniczący RN
ASSECOP - Przewodniczący RN
R22 - Przewodniczący RN
Sęczkowski Przemysław Członek RN 2007-04-10 -
Barseti Calin Członek Zarządu 1000-01-01 2014-12-31 -
Pehar Dražen Członek Zarządu 1000-01-01 2013-12-31 -
Jeffery Nicholas Członek RN 1000-01-01 2010-08-16 -
Pehar Dražen Członek Zarządu 2013-12-31 -
Barseti Calin Członek Zarządu -
Jeffery Nicholas Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2019 29 -
2018 29 -
2017 25 -
2016 25 -
2015 25 -
2014 28 -
2013 25 -
2011 10 -
2010 9 -
2009 1 -
2008 1 -
Grupa
2019 2 675 -
2018 1 655 -
2017 1 539 -
2016 1 480 -
2015 1 420 -
2014 1 403 -
2013 1 416 -
2012 1 339 -
2011 1 208 -
2010 1 194 -
2009 926 -
2008 805 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.