Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: -36,31%

Re: Fundamentalny portfel emerytalny - Stalexport

Dzisiaj wyniki podał Stalexport, tak jak się spodziewałem są świetne i nawet lepsze od moich 117 mln prognozowanych, 119 mln zysku daje nam c/z 6,30 , najważniejsze w każdej firmie przepływy operacyjne to aż 196 mln , firma ma na kontach 700 mln gotówki (500 mln jest zablokowane na przyszłe wydatki jak remonty czy wymiana nawierzchni) przy podobnej (750 mln) kapitalizacji całej firmy. Nie ukrywam iż spodziewałem się wzrostów minimum 5-10% dzisiaj a tego nie ma bo widać że kurs jest ewidentnie przez jakiegoś grubasa blokowany, ja trzymam dalej i nie sprzedaję akcji gdyż wiem że przy takich zyskach wcześniej czy później kurs wystrzeli w górę. W tym roku nie widzę zagrożeń dla wyników i liczę że o 10% będą lepsze niż w 2015, powodem jest ciągle zwiększany ruch na autostradzie dzięki taniej benzynie czy bogaceniu się społeczeństwa, w tym roku dojdą Światowe Dni Młodzieży które z pewnością podniosą trochę zyski.

Co do Vindexusa to wczoraj ukazała się uaktualniona rekomendacja dm boś z potencjałem wzrostu o blisko 60% więc dobra wiadomość :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 0,00% 0,54 2020-10-22 13:10:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.