Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -17,07%

Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem Mennicę Skarbową

Zgłoś do moderatora
Po 5,20 sprzedałem dzisiaj resztę Mennicy Skarbowej, średnia sprzedaż wyniosła 4,90 co dało 51% zarobku w ciągu miesiąca.
Jestem zadowolony z wyniku i dziękuje za wskazanie jej.
Uwaga
Mennica Skarbowa dziwne ma ruchy od dużych wzrostów do dużych spadków dlatego jest możliwe że jeszcze kupie jej akcje, interesują mnie poziomy 4,00-4,20.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 9,68% 0,68 2022-05-13 10:02:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.