Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -17,07%

Fundamentalny portfel emerytalny - dokupiłem Eurocenta

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj trochę nietypowa analiza gdyż jest połączona z wpisem na blogu poczytnego blogera krzabra, eksperta od spółek newconnect który szczegółowo analizuje po każdym kwartale te spółki i następnie tworzy raport TOP NC w którym zamieszcza spółki jego zdaniem najbardziej perspektywiczne , link do takich raportów : https://marketrevolution.ghost.io/raport-topnc-iv-2015-analiza-apanetu/
Jako że często czytuję jego blog to postanowiłem zainteresować jego Eurocentem i przesłałem moją dość obszerną analizę fundamentalną w której przewidywałem wzrosty nawet o 300% (teraz kurs trochę urósł ale 200% jest bardzo realne w średnim terminie), a krzabr uznał iż spółka jest jak najbardziej godna rozwagi do portfela i zamieścił moja analizę na swoim blogu. Dlatego nie będę jej kopiował tylko zamieszczam link do analizy a ja poniżej napiszę dodatkowych kilka zdań, link :

https://marketrevolution.ghost.io/eurocent-analiza-czytelnika/

Eurocent - posiadam obecnie 500 akcji (dokupiłem trochę w maju) średnio po 8,30 zł czyli za 7% portfela, jest to długoterminowa fundamentalna inwestycja na okres do 4 lat, oczekiwana stopa zwrotu 100-300%. Powodem ponownego większego zaangażowania się w Eurocenta skłoniły mnie fantastyczne raporty finansowe jakie spółka podała w ostatnim półroczu, optymistyczny raport roczny w którym nawet prezes spółki stwierdza że poziom zysków dzięki współpracy z funduszami sekurytyzacyjnymi przekroczył jego oczekiwania oraz oczekiwanie znacznie lepszych wyników finansowych w obecnym roku w porównaniu z 2015r. Do analizy na blogu krzabra dodałbym jeszcze sytuację techniczną (którą się nie kieruję tylko posiłkuję) że długoterminowo jest trend wzrostowy a wskaźniki i krzywe kroczące pokazują mocne kupuj.
Dla wzrokowców załączam podstawowe parametry finansowe
link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 0,00% 0,68 2022-05-17 09:58:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.