Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -14,63%

Fundamentalny portfel emerytalny - kupiłem BRIJU

Zgłoś do moderatora
Kupiłem po 18,65 zł za 5 % portfela akcje Briju, oczekiwany wzrost 10-50% w ciągu 1-12 miesięcy
W związku z wybiciem z blisko 9 miesięcznego trendu bocznego 13,50-17,50 powstał silny sygnał kupna, zakres wzrostu może być o szerokość konsolidacji czyli do 21,50 ale jest także możliwy atak na szczyty czyli poziom 25 zł.
Jest to jak zawsze inwestycja w fundamenty firmy ale nie będę się o nich rozpisywał gdyż nic się w zasadzie nie zmieniło w ciągu miesiąca (od ostatniego posiadania Briju) dlatego załączam link do poprzedniej analizy.
Dodam iż od dzisiaj w swoim prowzrostowym portfelu ma go longterm.pl którego zagrania obserwuję (ale nie papuguję)

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-fundamentalny-portfel-emerytalny-dokupuje-briju,20017965.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,45% 0,70 2022-05-27 11:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.