Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,80 zł , zmiana od tamtej pory: -12,50%

Dokupuję akcje !!!

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj dokupiłem Stalexport, Quercus, Briju oraz Modecom,
Stalexport - mam 15% portfela po 3,18, jesteśmy w długoterminowym trendzie wzrostowym przy wsparciu na 2,90-3,00 czyli warto kupować, na miesiąc, w dniu wyników raczej wyjdę bo będą rekordowe i wtedy powinien być mocny wzrost - jest to firma na której w długim terminie nie można stracić, jestem o tym przekonany, w ciągu 11 lat (koniec koncesji) powinna minimum wzrosnąć 100% ale bardziej liczę na okolice 200%.

Quercus - mam 10% portfela po 4,80, na 3 miesiące do podania ceny skupu którą szacuję na 8,5 zł

Briju - mam 6% portfela po 13,63 , firma w zawrotnym tempie się rozwija, może podać świetne wyniki choć 100% pewności nie mam gdyż otworzyła w ubiegłym roku ze 20 salonów i pewnie spore koszty poniosła, możliwe że na dłuższy termin

Modecom - mam 10% portfela po 9,08 możliwe że na dłuższy termin, ciekawostka wg stockwatch.pl potencjał wzrostu przekracza 250%
Cieszy mnie że zaczął się trochę ruch na Eurocencie, firma bardzo niedowartościowana, wg stockwatch.pl potencjał zmiany +174%

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 1,45% 0,70 2022-05-27 11:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.