Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: -19,05%

Re: Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem Aqua

Zgłoś do moderatora
Aqua kupiłem po 11,5 sprzedałem za 14
odkupiłem po 10 zł, widzę jeszcze potencjał firmie 
Interaolt mam 20% akcji w swoim portfelu 19,5 
onico kupiłem po 50 zł 
vindexus 5,8 zł 
s4e kupiłem po 9 zł sprzedałem za 10,2 zł
mennica skarbowa kupiłem po 1,75 sprzedałem po 3 zł odkupiłem i średnia wychodzi 2,65 
Blue Ocean Media kupno 0,89 gr (możesz tą spółkę sprawdzić albo dać ocenę od 1 do 10) już dawno bym się tego pozbył ale nie idzie tego sprzedać z małą stratą :(
efix 12,9 zł 100 akcji mi zostało 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 9,68% 0,68 2022-05-13 10:02:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.