Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -17,07%

Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem Eurotax

Zgłoś do moderatora
Jeżeli chcesz korespondować to najlepiej pod poniższym wątkiem, tutaj jest mało wpisów i łatwiej Ci będzie przeglądać

Co do początkującego inwestora to żeby coś zasugerować czy doradzić to muszę wiedzieć wiele więcej o Tobie a szczególnie tolerancje na ryzyko, czy potrafisz przyjąć stratę na klatę i masz świadomość iż możesz większość pieniędzy stracić, czy znasz podstawy inwestowania, czy potrafisz czytać raporty finansowe, jaki jest twój horyzont inwestycji, dlaczego wybrałeś inwestowanie na giełdzie a nie np. fundusze inwestycyjne, napisz coś więcej w jaki sposób wcześniej inwestowałeś pieniądze.

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-analizy-ciekawych-spolek-do-portfela-przyszlych-milionerow-echo,20540219.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 0,00% 0,68 2022-05-17 09:58:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.