Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -18,29%

Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem Eurotax

Zgłoś do moderatora
Sprzedałem resztę czyli 500 sztuk Euro-tax po 4,07, łączny wzrost od mojego wejścia w listopadzie to 53% a ja zarobiłem około 30% na pozycji. Nie wiem czy dobrze zrobiłem że sprzedałem gdyż mogą być świetne wyniki za 1 kw ale kupując akcje założyłem sobie cel że do dywidendy trzymam i cel się zrealizował - mamy propozycję 54 groszy, ja liczyłem na grosik więcej.

Jak pisałem wcześniej spodziewam się bardzo dobrych wyników za 1 kw moich spółek (2 kw powinien być zdecydowanie lepszy bo przesunięte święta wielkanocne były w tym roku) a przedsmak wyników pokazał dzisiaj Stalexport, który przebił moje oczekiwania o 80%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -4,29% 0,67 2022-05-19 15:07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.