Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -17,28%

Fundamentalny portfel emerytalny - są transakcje

Zgłoś do moderatora
Sprzedałem po 31 groszy Dase (strata 3%) jak dla mnie złe wyniki, spodziewałem się dużo lepszych , i większość sprzedałem LSI , mocno wzrosło bo od mojego wejścia po 3,5 ponad 50% :-) Zostawiłem sobie 325 akcji żeby poleżały i poczekały na wzrosty :-)
Kupiłem dzisiaj Aqua Poznań za 4 % wartości portfela po 11,11 - podali fantastyczne wyniki i liczę na wzrosty, analizę przedstawię dopiero jutro bo dzisiaj wysyp raportów i trzeba wyłapywać okazje :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -4,29% 0,67 2022-05-19 15:07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.