Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: -15,48%

Re: Fundamentalny portfel emerytalny - kupiłem Interaolt

Zgłoś do moderatora
W ostatnich dniach quercus ładnie wzrósł (20% zarobku w miesiąc ) dlatego się sporo skróciłem (po 5,68), zostało mi 30% pozycji, ładnie zaczyna być zbierany Stalexport pod świetne wyniki (dlatego warto jeszcze wsiadać, mam prawie najwięcej w portfelu ), ładnie dzisiaj zbierany Euro-Tax (nie długo informacja o 17-18% dywidendzie), dzisiaj kupowane ładnie też Presco .
Modecom i aqua stanęły w miejscu i czekam jak może się trochę kurs cofnie to podkupię je obie (jak będę miał czym :-)

Najbardziej martwi Vindexus który na sporych obrotach spada już ponad miesiąc (11 % straty) i trochę za wcześnie wszedłem w poniedziałek w SMT (nie przyjrzałem się jakie są ruchy na kursie a tak zawsze robię gdy wchodzę) i strata 3%.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 5,97% 0,71 2022-05-23 12:51:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.