Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,84 zł , zmiana od tamtej pory: -20,24%

Fundamentalny portfel emerytalny

Zgłoś do moderatora
Dzisiaj Modecom mocno w górę wystrzelił i poszedł w górę o 35%, liczę że jest to początek mocniejszego ruchu w górę z zasięgiem jeszcze 30-50% w tym ruchu do c/z 6 (czyli będzie jeszcze bardzo tanio), jako że firma ładnie się rozwija to po krótkim odpoczynku jest szansa na dalsze wzrosty.

Aqua też zaczęła wariować i dzisiaj 8% up, tutaj też jest bardzo jeszcze tanio bo c/z 3,6 to jak darmo, ładne wyniki i dużo kasy w kasie :-)

Jestem ciekawy jak ten ruch wzrostowy na tych spółkach się dalej rozwinie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -4,29% 0,67 2022-05-19 15:07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.