Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,81 zł , zmiana od tamtej pory: -16,05%

Re: Fundamentalny portfel emerytalny - jeszcze jedna transakcja

Zgłoś do moderatora
Kupiłem jeszcze Modecom (producent sprzętu elektronicznego) - inwestycja za 4% kapitału (może zwiększę w zależności od dzisiejszych wyników innych firm) po 8,85, inwestycja 3-18 miesięcy, oczekiwany wzrost 25-100%, firma tania, c/z tylko 3, ładny wzrost r/r bo przychody o 14% a zysk o 80%, bilans prawidłowy aktywa obrotowe wyższe o 15 mln niż zobowiązania, przepływy operacyjne 1,9 mln i mogłyby być wyższe (może wynikać to z faktu iż duże sklepy za sprzęt sprzedany przed świętami zapłaciły w nowym roku), kapitalizacja 10 mln więc malutka, na 8,85 jest jakaś ukryta sprzedaż, więcej danych wrzucę za kilka dni jak na attrader.pl lub stockwatch.pl wprowadzą dane do systemu
Aqua Poznań - chciałem wejść poniżej 12 zł i się udało - inwestycja za 4 % kapitału po 11,11, inwestycja od 1 dnia do 12 miesięcy, oczekiwany wzrost 25-100%, świetne wyniki (realizują kontrakt Pern), tania firma bo c/z 3,5, bilans ładny gdyż aktywa obrotowe 17,589 mln są o 80% wyższe od zobowiązań, firma pięknie wygenerowała gotówkę bo aż 8,395 mln i ma w kasie aż 9,120 mln co przy kapitalizacji 10,5 mln jest ewenementem, tutaj mogą być duże wzrosty i dlatego nie ma chętnych do sprzedaży i podaż jest wysoko ustawiona, więcej danych wrzucę za kilka dni jak na attrader.pl lub stockwatch.pl wprowadzą dane do systemu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS 9,68% 0,68 2022-05-13 10:02:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.