Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,82 zł , zmiana od tamtej pory: -18,29%

Re: Fundamentalny portfel emerytalny - sprzedałem Eurotax

Zgłoś do moderatora
Nie dawno trafiłem na pana wątek dotyczący portfela emerytalnego. Dla mnie jako początkującego zawiera wiele ciekawych spostrzeżeń i oceny spółek. Doceniam także analizy i uzasadnienia wyboru akcji do pana portfela. W związku z tym proszę o radę. Czy warto obecnie zakupić akcje Eurocent lub Euro-tax. Jeśli byłoby to możliwe chętnie korespondował bym z panem prywatnie. Jestem osobą niewidomą i nie jest mi łatwo przeglądać różne fora. Pozdrawiam Krzysztof

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -4,29% 0,67 2022-05-19 15:07:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.