Złoty Bankier 2019. Dziś poznamy najlepszych w bankowości

Już dziś finałowa gala, podczas której ogłosimy wyniki 10. edycji rankingu Złoty Bankier.pl. Relacja wideo na żywo od godziny 19:30 w Bankier.pl. Gorąco zapraszamy!

Żeby poznać Złoty Bank 2019, musiał minąć kwartał szczegółowych analiz. Redakcje Bankier.pl i „Pulsu Biznesu” oraz partnerzy merytoryczni badania – Kantar TNS i Obserwatorium.biz – pracowali kilkutorowo.

Celem wytypowania instytucji, która oferuje najwyższą jakość obsługi, do placówek 16 bankowych marek zawitało 915 tajemniczych klientów usiłujących otworzyć konto osobiste oraz aktywować dostęp do bankowości internetowej i mobilnej. Ich dociekliwość wykroczyła także poza oddziały – nawiązali blisko 1000 zdalnych kontaktów z bankowcami, żeby sprawdzić standardy postępowania z klientem. 100 dni trwał prowadzony pod okiem Obserwatorium.biz audyt ergonomii systemów bankowości elektronicznej, 60 – audyt bezpieczeństwa.

(fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu)
(fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu)

Przez trzy miesiące dziennikarze Bankier.pl prześwietlali ofertę banków, poszukując najlepszego konta osobistego, karty kredytowej, kredytu gotówkowego i hipotecznego.

(fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu)

Tradycją, którą pielęgnujemy, jest współudział naszych czytelników w wyborze liderów. Ich wskazania, uzupełnione przez głosów ekspertów złożyły się na nagrody za najlepszy spot reklamowy, działalność w mediach społecznościowych i CSR.

(fot. Malwina Wrotniak / bankier.pl)

Kolejny rok z rzędu przyglądaliśmy się uważnie innowacjom w sektorze. Do zgłaszania swoich udanych wdrożeń tym razem zachęcaliśmy, oprócz banków i fintechów, również firmy ubezpieczeniowe.

(fot. Malwina Wrotniak / bankier.pl)
(fot. Malwina Wrotniak / bankier.pl)


Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne