REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

Yoshi lnnovation S.A.: Wybór oferty Emitenta jako najkorzystniejszej w postępowaniu na realizację prac badawczo-rozwojowych

2026-07-07 13:54
publikacja
2026-07-07 13:54
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr

12

/

2026

Data sporządzenia:

2026-07-07

Skrócona nazwa emitenta

Yoshi lnnovation S.A.

Temat

Wybór oferty Emitenta jako najkorzystniejszej w postępowaniu na realizację prac badawczo-rozwojowych

Podstawa prawna

Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Treść raportu:

Zarząd Yoshi Innovation S.A. z siedzibą w Chorzowie („Emitent”, „Spółka”) informuje, że w dniu 7 lipca 2026 r. Emitent otrzymał informację o wyborze jego oferty jako najkorzystniejszej w postępowaniu prowadzonym w Bazie Konkurencyjności pod numerem 2026-12793-281726, dotyczącym realizacji prac rozwojowych obejmujących rozszerzenie usługi SMART DEVELOPER o moduły wykorzystujące technologie sztucznej inteligencji – oprogramowanie do generowania kodu.

Projekt realizowany jest w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój oferty usługowej Mazowieckiego Klastra ICT w zakresie transformacji cyfrowej oraz internacjonalizacja oferty produktowej klastra na rynkach zagranicznych”, współfinansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027, Działanie 2.17 „Rozwój oferty klastrów dla firm”.

Wartość oferty Emitenta wybranej jako najkorzystniejsza wynosi 2 697 882,00 zł brutto.

Na dzień publikacji niniejszego raportu pomiędzy stronami nie została jeszcze zawarta umowa. Emitent będzie informował o zawarciu umowy oraz o dalszych istotnych etapach realizacji projektu w trybie właściwych raportów bieżących, o ile zaistnieją przesłanki do ich publikacji.

Zarząd Emitenta uznał powyższą informację za informację poufną w rozumieniu art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR z uwagi na istotną wartość wybranej oferty, charakter projektu obejmującego realizację prac badawczo-rozwojowych z wykorzystaniem technologii sztucznej inteligencji oraz potencjalny wpływ realizacji zamówienia na przyszłe wyniki finansowe, sytuację gospodarczą i perspektywy rozwoju Emitenta.

Osoby reprezentujące Spółkę:

Marcin Sprawka – Prezes Zarządu

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Funkcja

Podpis

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki