REKLAMA
ZAGŁOSUJ

W Biedronce zapłacisz kartą

2014-06-16 19:24
publikacja
2014-06-16 19:24
W Biedronce zapłacisz kartą
W Biedronce zapłacisz kartą

16 czerwca Biedronka rozpoczęła stopniowe wdrażanie płatności za pomocą kart. Do końca lipca br. planowane jest udostępnienie tej formy płatności klientom we wszystkich placówkach sieci. Obecnie transakcje są akceptowane w ponad 330 sklepach Biedronka.

Po pomyślnie przeprowadzonych testach z udziałem klientów w 9 sklepach Biedronka zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu rozpoczęło się sukcesywne udostępniania usługi w pełnej funkcjonalności. W najbliższych tygodniach nastąpi włączanie kolejnych placówek do puli sklepów umożliwiających płatności za pomocą kart płatniczych.

Sklepy Biedronka, gdzie dostępna będzie ta forma płatności, będą w odpowiedni sposób oznaczone - za pomocą naklejki na drzwiach wejściowych, a także za pomocą materiałów informacyjnych wewnątrz placówki. Klienci będą mogli także sprawdzić, które sklepy Biedronka w ich miejscowości akceptują płatności za pomocą kart, poprzez wyszukiwarkę z interaktywną mapą, dostępną na stronie internetowej www.biedronka.pl/sklepy - wystarczy wpisać konkretną miejscowość i jako kryterium wyszukiwania zaznaczyć pole "W tym sklepie zapłacisz kartą".

Bankiem, który odpowiada za obsługę płatności bezgotówkowych za pomocą kart płatniczych w sieci Biedronka, jest Bank Pekao S.A. Należy jednocześnie podkreślić, że klienci mogą dokonywać płatności kartami w sklepach Biedronka każdą kartą dowolnego banku, działającą w systemach kart płatniczych VISA lub MasterCard.

Możliwość dokonywania płatności za pomocą kart stanowić będzie uzupełnienie dotychczasowych dostępnych form płatności w sklepach Biedronka - gotówkowej i za pomocą aplikacji telefonicznej (płatności mobilne). Klienci płacący gotówką korzystają również z rozwiniętej sieci około 2100 bankomatów w pobliżu placówek Biedronka.

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (9)

dodaj komentarz
~tom
polecam ofertę:http://www.terminale-platnicze.wroclaw.pl
~kicha
To jest nie normalne żeby zrobić tyle błędów w zdaniu. Sami idźcie do szkoły matoły haha :P
~gienia
czy we wszystkich biedronkach to będzie,tagrze wrocław i dokładnie od kiedy/ważne/a tagrze peryferie wrocławia.tyle,dziekuie za odp:cza najwyszy aby zaczeło działać.
~Voytek
tagrze na peryferiach wROCŁAWIA bedzie dzialac. Ale ty lepiej ić do szkoly nisz do bezdomki.
~Marko
Biedronka wprowadza w swoich sklepach formę płatności, która jest u konkurencji standardem od dawna. Faktycznie jest powód aby pisał o tym każdy portal...

Powiązane: Karty

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki