REKLAMA
PIT 2023

Tańsze przejazdy Uberem z Android Pay

Wojciech Boczoń2017-01-30 12:02analityk Bankier.pl
publikacja
2017-01-30 12:02

Użytkownicy systemu płatności mobilnych Android Pay mogą skorzystać z nowej promocji. Jeśli ustawią Android Pay jako domyślną metodę płatności w aplikacji Uber, za 10 kolejnych przejazdów zapłacą do 50 proc. taniej.

Android Pay to system płatności mobilnych opracowany przez firmę Google. W Polsce jest on dostępny od listopada 2016 roku. Mogą z niego korzystać klienci trzech banków: Banku Zachodniego WBK, Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. Wystarczy pobrać aplikację z Google Play i podpiąć do niej kartę płatniczą wydaną przez jeden ze wspomnianych banków.

fot. Jaap Arriens / / FORUM

Promocja na przejazdy Uberem będzie trwała do końca lutego. Mogą z niej skorzystać wszyscy użytkownicy. Warunek jest jeden: trzeba ustawić Android Pay jako domyślny system płatności za przejazd. Za każdy z kolejnych 10 przejazdów wykonanych Uberem, użytkownik odzyska do 50 proc. wydanej kwoty, jednak nie więcej niż 10 zł. Zniżka będzie naliczana automatycznie, nie trzeba korzystać z żadnych kodów promocyjnych.

Uberem można dziś jeździć w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i w aglomeracji Śląskiej.

Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r. Telefon: 796 099 932

Tematy
Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Advertisement

Komentarze (13)

dodaj komentarz
~Le
Zamiast płacić Uberom 25 %prowizji Polacy powinni się sami organizować i ogłaszać chęć przewozu i chęć zapłaty za przewóz wystarczy jakaś platforma do ogłoszeń..a google map wystarczy zamiast egzaminów na taryfy itp.
~Przemo
Vovo idac Twoim tokiem rozumowania, to Tobie placa korporacje taksowkarskie. Czy to nie rynek powinien decydowac? ...jak jestes taki patrota, to powinienes chodzic glodny i z gola dupa, bez tel itp.. ciezko jest zyc bez firm z kapitalem zagranicznym... kto Tobie zabronic stworzyc taka platforme? Taksowkarze sa sami sobie winni. Jade Vovo idac Twoim tokiem rozumowania, to Tobie placa korporacje taksowkarskie. Czy to nie rynek powinien decydowac? ...jak jestes taki patrota, to powinienes chodzic glodny i z gola dupa, bez tel itp.. ciezko jest zyc bez firm z kapitalem zagranicznym... kto Tobie zabronic stworzyc taka platforme? Taksowkarze sa sami sobie winni. Jade do innego miasta, nie bede sie zastanawial na ile mnie taryfiarz przekrecil
~vovo
Jak zaplacisz tym syfem to najpierw dasz 25% izraelskiemu uberowi a nastepnie 2% izraelskiemu googlea Panstwo Polskie z przeplaconymi urzedasami ktorzy na to pozwalaja dostanie Wielkie gow.....Wszyscy dziennikarze ktorzy przychylnie sie wypowiadaja o tym syfie dostali wielutysieczne kredyty na przejazdy tym syfem.Tak wyglada prawda o syfie.
~gg
Państwo polskie ostatnio wróciło ze słynnej wizyty w Izraelu...
~pasazer
A co mnie obchodzi kto jest beneficjentem? Dla mnie wazna jest cena i jakosc. Jak chcesz przeplacac tych urzedasow i sam sobie robic wyrzuty sumienia to Twoja sprawa.
~Sally_Brown odpowiada ~pasazer
Teraz Cię nic nie obchodzi. Potem będziesz narzekać, że państwo polskie jest niewydolne, nie płaci emerytur, nie ma dorych szkół, że młodzi uciekaja za granicę.
~lee
w cywilizowannych krajach Uber jest zakazany
~123
Dlaczego? Jako klient jestem tysiac razy bardziej zadowolony. Jest taniej, szybciej, bardziej komfortowo, od razu wiem ile zaplace.

Taksowkarze masowo oszukuja, wymyslaja ceny z kosmosu, jezdza dookola, ciagle z nimi walcze, w roznych krajach. Norma, ze sie pytam ile za przejazd, dostaje cene z kosmosu. Odpalam Ubera i nagle
Dlaczego? Jako klient jestem tysiac razy bardziej zadowolony. Jest taniej, szybciej, bardziej komfortowo, od razu wiem ile zaplace.

Taksowkarze masowo oszukuja, wymyslaja ceny z kosmosu, jezdza dookola, ciagle z nimi walcze, w roznych krajach. Norma, ze sie pytam ile za przejazd, dostaje cene z kosmosu. Odpalam Ubera i nagle wychodzi cztery razy taniej... trase mam zaznaczona, kierowca sie jej trzyma.

Gdyby klienci nie wybierali to firma by sie nie rozrastala. Skoro jednak korzystaja to nie jest tak zle? Jako konsument stoje murem za firma, z taksowek nie jestem zadowolony, z Ubera bardzo.
~robert odpowiada ~123
gdybys byl w odrobinie patriota to bys nie placil cwaniaczka z doliny krzemowej taksowkarz ma taksometr wiec nie morze oszukac
~123 odpowiada ~robert
Co to ma wspolnego z patriotyzmem? To jest jedna z ostatnich desek ratunku nieefektywnego biznesu... Oczywiscie, ze moze jezdzac dookola, liczac czas oczekiwania itd. co sie dzieje nagminnie...

Mam duzo negatywnych doswiadczen z kierowcami taksowek, a same pozytywy z Uberem. Taksowkarze narobili sobie wrogow wsrod klientow
Co to ma wspolnego z patriotyzmem? To jest jedna z ostatnich desek ratunku nieefektywnego biznesu... Oczywiscie, ze moze jezdzac dookola, liczac czas oczekiwania itd. co sie dzieje nagminnie...

Mam duzo negatywnych doswiadczen z kierowcami taksowek, a same pozytywy z Uberem. Taksowkarze narobili sobie wrogow wsrod klientow to teraz za to placa...

Argument o patriotyzmie nietrafiony. Moge wrednie odbic, ze prosze sie nauczyc jezyka polskiego. ja nad morze lubie jezdzic. Taksowkarz natomiast moze mnie oszukac, co robi czesto.

Powiązane: strefa domowych finansów

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki