REKLAMA
Dzień domów w Bankier.pl. Dziś specjalne wydanie serwisu. Debata o 12:00

Prawo, dotacje UE, finanse - darmowe porady specjalistów

Barbara Sielicka2011-03-08 07:30
publikacja
2011-03-08 07:30

Święto Kobiet Biznesu to inicjatywa portalu Bankier.pl, który zaprosił do współpracy wielu znakomitych partnerów. Dzisiejszy dzień zdominują dyżury ekspertów, którzy odpowiedzą na pytania wszystkich przedsiębiorczych Pań.

Do dyspozycji stawiamy:

  • dyżur prawny

Prowadzą go prawnicy z Kancelarii Prawnej Łatała i Wspólnicy. Odpowiedzą oni na pytania związane z prawem pracy, podatkami oraz prawem spółek (w tym np. szeroko pojęte umowy handlowe)

Wszystkie Panie, które potrzebują porady z wyżej wymienionych dziedzin prawa mogą wysłać e-maila na adres a.kubieniec@latala.com.pl. Po zapoznaniu się z problemem, prawnicy będą oddzwaniać do zainteresowanych.

  • dyżur specjalistów ds. funduszy unijnych

Swoją wiedzą służą również eksperci z Europejskiego Centrum Doradztwa Finansowego. Sonia Leszkowicz-Baczyńska, Aldona Janicka, Milena Jankowska, oraz Ksenia Kosiak - Konsultantki ds. funduszy unijnych odpowiedzą na pytania związane z działaniami i konkursami, które dają możliwość pozyskania dotacji unijnych na założenie/rozwój własnej firmy.

Na pytania czekają pod numerem telefonu (61) 830 33 10

8 marca: Święto Kobiet Biznesu

Prowadzisz własną firmę? Jesteś kobietą przedsiębiorczą? Cechuje cię zaradność i konsekwencja w działaniu? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, znaczy to, że masz szansę zostać Kobietą Biznesu 2010.

Zgłoś się do konkursu!

  • dyżur ekspertów ds. finansów

Do dyspozycji będą również eksperci Bankier.pl. Nasi analitycy - Hanna Braun oraz Wojciech Boczoń – odpowiedzą na pytania związane z szeroko pojętą bankowością. Doradzą, jak wybrać najkorzystniejszą lokatę, zmienić zapisy w umowach o  kredycie, jak poradzić sobie ze spłatą kredytu.

Zapraszamy do wysyłania e-maili na adres h.braun@bankier.pl

  • dyżur specjalistów ds. kreowania wizerunku firmy

E-maliowy dyżur mają także eksperci z ITBC Communication, którzy udzielają odpowiedzi na pytania: jak kreować wizerunek firmy? Po co mi komunikacja, jak budować markę firmy poprzez pozycjonowanie ekspertów, public relations vs reklama, a może i jedno i drugie, samodzielna komunikacja czy wsparcie z zewnątrz?

Dyżurują:
Beata Lewandowska Account Director  Beata_Lewandowska@itbc.pl 
Marta Buler-Kozłowska Account Executive Marta_Buler@itbc.pl

Wszystkie wymienione dyżury już dziś: 8. marca w godzinach 10.00 – 16.00

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wiedzy naszych ekspertów!

Źródło:
Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Święto Kobiet Biznesu

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki