REKLAMA

Wkrótce nowy ranking „100 Kobiet Biznesu”. Zgłoszenia do 30 września

2015-09-16 13:06
publikacja
2015-09-16 13:06

Przed nami piąta edycja rankingu „100 Kobiet Biznesu”. „Puls Biznesu” dostrzega rosnącą rolę kobiet w biznesie i chce ją promować.

— Z roku na rok kobiety w Polsce są coraz bardziej przedsiębiorcze. Wygląda na to, że przedsiębiorczość mamy w genach. Jeśli dołożymy do tego świetne wykształcenie i wysokie kwalifikacje - nie może dziwić, że Polska jest w europejskiej czołówce pod względem liczby przedsiębiorstw zakładanych przez kobiety – mówi Patricia Deyna, prezes Bonnier Business (Polska), wydawcy dziennika „Puls Biznesu”.

fot. / / Puls Biznesu

Szukamy kobiet zarządzających przedsiębiorstwami, które z roku na rok zwiększają sprzedaż i przynoszą coraz większe zyski.

O miejscu w rankingu decydują bowiem nie sympatie redakcji, a twarde dane finansowe. Dane te pozyskiwane są z dwóch źródeł – ze zgłoszeń, których można dokonywać na stronie projektu oraz z bazy danych wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska. Publikacja wyników rankingu oraz uroczysta gala wieńcząca projekt mają miejsce w grudniu.

Ranking i jego uroczyste podsumowanie jest wspaniałym pomysłem. Jest to dostrzeżenie ogromu pracy, którą trzeba włożyć każdego dnia w firmę. Wyzwala to siły i olbrzymie pokłady samozaparcia, żeby zrobić coś lepiej, skuteczniej i więcej – mówi Jadwiga Jendrzyńska, prezes Duraumat Polska, laureatka rankingu „100 Kobiet Biznesu 2014”. – Wystąpienia publiczne, prezentacja w mediach to dodatkowy stres budzący obawę przed reakcją własnej rodziny, znajomych czy sąsiadów. Jednak uważam, że kobiety na kierowniczych stanowiskach powinny występować publicznie, pokazywać swoje sukcesy, nie bać się o nich mówić. Zrobiłam to, co nie udało się wcześniej komuś innemu. Nie mam się czego wstydzić i powinnam, egoistycznie mówiąc, być z siebie dumna.

fot. / / Puls Biznesu

Jeśli znacie kobietę, która z powodzeniem zarządza przedsiębiorstwem, zgłoście ją do naszego rankingu. Znajdujący się na stronie 100kobietbiznesu.pl formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 30 września. Udział w rankingu jest bezpłatny.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: Joanna Czyczuk, j.czyczuk@pb.pl, 600 013 351.

fot. / / Puls Biznesu
Źródło:
Tematy
Citi Handlowy z silną ofertą lokat w USD 2,5% oraz PLN 7,5%

Citi Handlowy z silną ofertą lokat w USD 2,5% oraz PLN 7,5%

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~Krystian
Bardzo fajna inicjatywa. Ludziom trzeba pokazać, że "normalne" osoby też osiągają sukces. Podałem ostatnio tutaj: http://goo.gl/NmLQvj najlepszy i sprawdzony pomysł na biznes.
~FK_
a wydawalo mi sie ze kobiety daza do rownouprawnienia....
~Dawid
może podziałają w technologiach
przykład - http://superbiznes.eu/hoverboard-deska-napedzana-elektrycznie-z-jednym-kolem/
jest wyzwanie ?

Powiązane: Kobiecy pomysł na biznes

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki