Wkrótce nowy ranking „100 Kobiet Biznesu”. Zgłoszenia do 30 września

Przed nami piąta edycja rankingu „100 Kobiet Biznesu”. „Puls Biznesu” dostrzega rosnącą rolę kobiet w biznesie i chce ją promować.

— Z roku na rok kobiety w Polsce są coraz bardziej przedsiębiorcze. Wygląda na to, że przedsiębiorczość mamy w genach. Jeśli dołożymy do tego świetne wykształcenie i wysokie kwalifikacje - nie może dziwić, że Polska jest w europejskiej czołówce pod względem liczby przedsiębiorstw zakładanych przez kobiety – mówi Patricia Deyna, prezes Bonnier Business (Polska), wydawcy dziennika „Puls Biznesu”.

Finał ubiegłorocznej edycji rankingu "100 Kobiet Biznesu"
Finał ubiegłorocznej edycji rankingu "100 Kobiet Biznesu" (Puls Biznesu)

Szukamy kobiet zarządzających przedsiębiorstwami, które z roku na rok zwiększają sprzedaż i przynoszą coraz większe zyski.

O miejscu w rankingu decydują bowiem nie sympatie redakcji, a twarde dane finansowe. Dane te pozyskiwane są z dwóch źródeł – ze zgłoszeń, których można dokonywać na stronie projektu oraz z bazy danych wywiadowni gospodarczej Bisnode Polska. Publikacja wyników rankingu oraz uroczysta gala wieńcząca projekt mają miejsce w grudniu.

Ranking i jego uroczyste podsumowanie jest wspaniałym pomysłem. Jest to dostrzeżenie ogromu pracy, którą trzeba włożyć każdego dnia w firmę. Wyzwala to siły i olbrzymie pokłady samozaparcia, żeby zrobić coś lepiej, skuteczniej i więcej – mówi Jadwiga Jendrzyńska, prezes Duraumat Polska, laureatka rankingu „100 Kobiet Biznesu 2014”. – Wystąpienia publiczne, prezentacja w mediach to dodatkowy stres budzący obawę przed reakcją własnej rodziny, znajomych czy sąsiadów. Jednak uważam, że kobiety na kierowniczych stanowiskach powinny występować publicznie, pokazywać swoje sukcesy, nie bać się o nich mówić. Zrobiłam to, co nie udało się wcześniej komuś innemu. Nie mam się czego wstydzić i powinnam, egoistycznie mówiąc, być z siebie dumna.

Finał ubiegłorocznej edycji rankingu "100 Kobiet Biznesu"
Finał ubiegłorocznej edycji rankingu "100 Kobiet Biznesu" (Puls Biznesu)

Jeśli znacie kobietę, która z powodzeniem zarządza przedsiębiorstwem, zgłoście ją do naszego rankingu. Znajdujący się na stronie 100kobietbiznesu.pl formularz zgłoszeniowy należy wypełnić do 30 września. Udział w rankingu jest bezpłatny.

W przypadku pytań – prosimy o kontakt: Joanna Czyczuk, j.czyczuk@pb.pl, 600 013 351.

Finał ubiegłorocznej edycji rankingu "100 Kobiet Biznesu"
Finał ubiegłorocznej edycji rankingu "100 Kobiet Biznesu" (Puls Biznesu)
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Krystian

Bardzo fajna inicjatywa. Ludziom trzeba pokazać, że "normalne" osoby też osiągają sukces. Podałem ostatnio tutaj: http://goo.gl/NmLQvj najlepszy i sprawdzony pomysł na biznes.

! Odpowiedz
0 1 ~FK_

a wydawalo mi sie ze kobiety daza do rownouprawnienia....

! Odpowiedz
0 0 ~Dawid

może podziałają w technologiach
przykład - http://superbiznes.eu/hoverboard-deska-napedzana-elektrycznie-z-jednym-kolem/
jest wyzwanie ?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne