REKLAMA

KONKURS: Zostań Kobietą Biznesu 2010

Barbara Sielicka2011-03-01 12:39
publikacja
2011-03-01 12:39

Prowadzisz własną firmę? Jesteś kobietą przedsiębiorczą? Cechuje cię zaradność i konsekwencja w działaniu, a przy tym nie zatracasz swojej kobiecości? Twoja firma to twój osobisty sukces, ale ciągle chcesz się rozwijać? Jeżeli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś twierdząco, znaczy to, że masz szansę zostać Kobietą Biznesu 2010.

8 marca, w ramach obchodów Święta Kobiet Biznesu, ruszy pierwszy etap konkursu Kobieta Biznesu 2010. Uczestniczką Konkursu może być każda pełnoletnia kobieta, która prowadzi mikro lub małą firmę i która rozpoczęła działalność gospodarczą przed 1 stycznia 2010 roku. W Konkursie mogą startować także wspólniczki (maksymalnie 2 osoby). Do Konkursu można zgłaszać własną kandydaturę, możliwe jest także zgłoszenie przedsiębiorczej kobiety przez osoby trzecie.

Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie Kobieta Biznesu 2010 jest wysłanie zgłoszenia na adres kobietabiznesu@bankier.pl wraz z poniższymi informacjami:

  • imię i nazwisko kobiety nominowanej do nagrody
  • dokładny adres firmy plus NIP/REGON
  • zdjęcie nominowanej kobiety
  • historia założenia firmy plus opis firmy (maksymalnie 1,5 tys. znaków)
  • uzasadnienie, dlaczego to właśnie ta Pani powinna zostać Kobietą Biznesu 2010 (maksymalnie 2 tys. znaków)
  • telefon kontaktowy i e-mail do nominowanej kobiety
  • telefon, e-mail i podstawowe dane adresowe osoby, która zgłasza kandydaturę, jeżeli nie jest nią sama kandydująca.

Na zgłoszenia czekamy do 22 marca 2011 roku.

 


Z nadesłanych propozycji kapituła wybierze 10 Pań, które będą walczyć o miano Kobiety Biznesu 2010. Przy wyborze finałowej dziesiątki kapituła będzie kierowała się informacjami zawartymi w uzasadnieniu dołączonym do zgłoszenia, a także opisem firmy. Pod uwagę brana będzie umiejętność radzenia sobie kandydatek w biznesie, ich zaangażowanie w założenie i rozwój przedsiębiorstwa, jak i plany na przyszłość.

Na podstawie nadesłanych zgłoszeń redakcja Serwisu Bankier.pl przygotuje ujednolicone opisy 10 kandydatur, które zostaną opublikowane na stronach internetowych Serwisu Bankier.pl w celu umożliwienia głosowania internautów. Głosować będą mogli wszyscy internauci za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie Serwisu Bankier.pl. Każdy głosujący może oddać tylko jeden głos na wybraną kandydatkę.

Drugi etap konkursu, czyli głosowanie internautów, rozpocznie się 28 marca i potrwa do 10 kwietnia. Ogłoszenie wyników nastapi 12 kwietnia.

Nagrody!!!

Zdobywczyni tytułu Kobieta Biznesu 2010 otrzyma pełen atrakcji weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Amax w Mikołajkach. Do wyboru: Pakiet romantyczny dla dwojga lub Pakiet dla przyjaciółek. Wśród atrakcji m.in.: relaksująca kąpiel w oślim mleku połączona z hydromasażem i aromaterapią, relaksacyjny masaż, indywidualna konsultacja kosmetyczna, oceaniczna kąpiel, przejazd bryczką po malowniczej okolicy i wiele innych.

Nagrodą za drugie miejsce jest jednodniowa profesjonalna sesja zdjęciowa,którą poprowadzi wielokrotnie nagradzany fotograf.

Pani, która zajmie trzecie miejsce, będzie miała możliwość spotkania się z zawodową stylistką z Akademii Wizerunku Osa. Usługa polegać będzie na spotkaniu, konsultacji i doradztwie oraz zakupach w sklepach odzieżowych ze stylistką.

Dodatkowo każda laureatka otrzyma (każda po trzy) sesje coachingowe ufundowane przez Akademię Coachingu i Inspiracji oraz bukiet kwiatów od Poczty Kwiatowej.

Mamy także nagrody dla głosujących internautów (szczegóły w osobnym regulaminie). Do wygrania m.in. drobny sprzęt elektroniczny.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Wszystkie szczegóły związane z konkursem na Kobietę Biznesu 2010 można znaleźć w regulaminie. Zapraszamy także do odwiedzenia strony Święta Kobiet Biznesu, na której znajdą państwo informacje o pozostałych atrakcjach przygotowanych przez portal Bankier.pl dla Pań z okazji 8 marca.

Barbara Sielicka
Bankier.pl
b.sielicka@bankier.pl

 
Źródło:

Do pobrania

KonkursKobietaBiznesu2010regulaminpdf
Tematy
Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Święto Kobiet Biznesu

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki