REKLAMA

Polsko-chińska umowa o współpracy ws. łupków podpisana

2015-10-28 12:03
publikacja
2015-10-28 12:03
ingimage

Polska i Chiny podpisały memorandum ws. współpracy w geologii i górnictwie; ma ono zaowocować m.in. przyspieszeniem prac nad technologią wydobywania gazu z łupków w Polsce - mówi PAP Główny Geolog Kraju Sławomir Brodziński. Chińczycy zainteresowani są polskimi technologiami np. odmetanowania pokładów węgla.

Źródło:PAP
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (4)

dodaj komentarz
~JK
Z Ameryką i Kanadą też miła być współpraca ale nawet naukowców do amerykańskich uczelni zajmujących się łupkami nie potrafiło PO wysłać. Tak wysyłali żeby ie wysłać - wystarczy zapytać ministra/ę p. Kopacz... Jak w nauce i edukacji się coś nie zmieni to będzie ciężko dogonić czy raczej podgonić nawet Amerykę Z Ameryką i Kanadą też miła być współpraca ale nawet naukowców do amerykańskich uczelni zajmujących się łupkami nie potrafiło PO wysłać. Tak wysyłali żeby ie wysłać - wystarczy zapytać ministra/ę p. Kopacz... Jak w nauce i edukacji się coś nie zmieni to będzie ciężko dogonić czy raczej podgonić nawet Amerykę czy Niemcy o Chinach czy Korei nie wspominając.
~ping-pong
Kluczowe słowa to "Chińczycy zainteresowani są technologiami". Produkcję taniej tandety zostawią krajom rządzonym przez głupków i złodziei np. Polsce.
~Tomek
Wyglada, ze mozna lepszy biznes z Chinami obecnie ustalac niz z USA, Niemcami czy Francja.

Powiązane: Gaz łupkowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki