REKLAMA

PZ CORMAY S.A.: Zawarcie listu intencyjnego pomiędzy PZ CORMAY S.A. a SensDx S.A.

2020-12-04 14:53
publikacja
2020-12-04 14:53
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 23 / 2020
Data sporządzenia: 2020-12-04
Skrócona nazwa emitenta
PZ CORMAY S.A.
Temat
Zawarcie listu intencyjnego pomiędzy PZ CORMAY S.A. a SensDx S.A.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
PZ CORMAY S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 4 grudnia 2020 r. Spółka zawarła z SensDx S.A. z siedzibą w Warszawie („SensDx”) list intencyjny w sprawie ustalenia warunków przyszłej ewentualnej współpracy związanej z dystrybucją przez Spółkę na terenie Polski oraz z wyłączną dystrybucją przez Spółkę na trzech innych rynkach posiadanego przez SensDx systemu diagnostyki medycznej do szybkiego wykrywania zakażeń wirusami, w tym SARS–CoV–2 („Produkty”), a także z inwestycjami kapitałowymi („List Intencyjny”).

Szczegółowe warunki ewentualnej współpracy Spółki i SensDx zostaną ustalone w umowie lub umowach, które mogą zostać zawarte w wyniku negocjacji prowadzonych na podstawie Listu Intencyjnego i w zakresie dystrybucji Produktów regulować będą, m. in., podjęcie przez dystrybutora następujących działań: (i) budowania bazy potencjalnych klientów i określania ich potencjalnego zapotrzebowania w odniesieniu do mocy produkcyjnych SensDx i na ich podstawie, (ii) pozyskiwania klientów na Produkty, w tym prowadzenia kompleksowej obsługi procesu sprzedażowego, (iii) prowadzenia działań marketingowych i promocji w celu zwiększenia sprzedaży Produktów, (iv) sprzedaży oraz dostawy Produktów do klientów oraz (v) prowadzenia na rzecz klientów serwisu posprzedażowego, w szczególności w zakresie rozpatrywania reklamacji i zapewniania serwisu technicznego oraz zdefiniują trzy rynki, na których Spółka dystrybuować będzie Produkty na zasadach wyłączności.

Zawarcie Listu Intencyjnego, obok zawarcia listu intencyjnego z jednostką zależną Scope Fluidics S.A. - Curiosity Diagnostics Sp. z o.o. („Curiosity”) w sprawie ustalenia warunków przyszłej ewentualnej współpracy w zakresie dystrybucji przez Spółkę na terenie Polski posiadanego przez Curiosity systemu diagnostyki medycznej o nazwie PCR|ONE opartego na biologii molekularnej i inwestycji kapitałowej w Scope Fluidics S.A., o których Spółka informowała raportami bieżącymi, odpowiednio, nr 18/2020 z dnia 28 października 2020 r. i nr 19/2020 z dnia 29 października 2020 r., są efektami dokonanego przez Zarząd Spółki przeglądu opcji strategicznych Spółki i podjęciem wstępnych aktywności zmierzających do poszerzenia oferty Spółki o kolejne innowacyjne produkty służące diagnostyce zakażeń bakteriami i wirusami, w tym SARS-CoV-2.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-12-04 Janusz Płocica Prezes Zarządu
2020-12-04 Wojciech Suchowski Wiceprezes Zarządu
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Do zdobycia aż 360 zł z Kontem 360° Banku Millennium!

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki