REKLAMA

Optizen Labs chce połączyć się ze spółką LaserTec

2022-02-17 19:04
publikacja
2022-02-17 19:04
Optizen Labs chce połączyć się ze spółką LaserTec
Optizen Labs chce połączyć się ze spółką LaserTec
fot. Mangostar / / Shutterstock

Optizen Labs zawarł ze spółką LaserTec list intencyjny, rozpoczynający proces negocjacji w sprawie połączenia obu spółek - podał Optizen Labs w komunikacie. Planowany sposób połączenia to przeniesienie całego majątku LaserTec na Optizen Labs, w zamian za wydanie dotychczasowym akcjonariuszom LaserTec akcji nowej serii.

Jak podano, podpisanie listu intencyjnego otwiera proces due diligence spółek oraz prace nad przygotowaniem term sheet, co ma nastąpić do 28 lutego 2022 r.

"Ustalono, że negocjacje na zasadzie wyłączności potrwają do chwili przygotowania wycen poszczególnych przedsiębiorstw, jednak nie później niż do dnia 30 kwietnia 2022 r." - napisano.

LaserTec istnieje od 2002 r. i jest producentem magazynów energii dla użytkowników indywidualnych oraz przemysłu (energetyka zawodowa, farmy fotowoltaiczne i wiatrowe, zakłady produkcyjne, obiekty handlowe, obiekty użyteczności publicznej, deweloperzy, stacje szybkiego ładowania pojazdów).

Optizen Labs oferuje rozwiązania mobilne i e-narzędzia do cyfryzacji treści dla wydawców. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od 2012 r.

W marcu 2021 r. o nawiązaniu współpracy z LaserTec informował JR Holding ASI. Jak podawano, współpraca spółek obejmuje m. in. zamiar wprowadzenia LaserTec do obrotu na GPW lub NewConnect. W grudniu JR Holding ASI objął 2.330 akcji serii D spółki, stanowiących ok. 21 proc. udziału w kapitale zakładowym, za łączną kwotę 6,9 mln zł. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Wyprodukuj wodę pod własną marką

Wyprodukuj wodę pod własną marką

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki