REKLAMA

OFE w Money Expert

2009-05-27 12:20
publikacja
2009-05-27 12:20
W wyniku poszerzania oferty produktowej firma Money Expert S.A., we współpracy z dwoma powszechnymi towarzystwami emerytalnymi AEGON i AXA, wprowadziła do swojej sieci doradczej zarządzane przez nie Otwarte Fundusze Emerytalne.
Historyczne wyniki AEGON OFE oraz AXA OFE potwierdzają, że to jedne z najlepiej zarządzanych funduszy emerytalnych w Polsce. Na przestrzeni ostatniego pół roku oba fundusze znalazły się  w grupie tych podmiotów, które zarobiły najwięcej, a w perspektywie minionego roku zarówno Aegon, jak i Axa uplasowały się w ścisłej czołówce, tracąc w obecnych kryzysowych realiach najmniej. „Z uwagi na fakt, że polityka inwestycyjna OFE, z racji panujących w naszym kraju uwarunkowań prawnych, nie jest zbyt zróżnicowana, o ich atrakcyjności świadczą indywidualnie wypracowywane wyniki. W kwestii samego funkcjonowania funduszy emerytalnych i ich limitów inwestycyjnych nie do przecenienia jest również czynnik ludzki, czyli osoba bądź zespół sprawnie zarządzający funduszem” – podkreśla Marek Nienałtowski, Główny Analityk Money Expert S.A.

/ Money Expert
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~walicmoneyexpert
no tak.. lidery, jak hossa, to w koncowce, jak bessa, to lidery, bo za calosc kasy obligacji nakupowali.ot, zarypista polityka inwestycyjna. tez mi sie smiac chce, jak takie glupoty czytam.
~drrek
No, w porównaniu do takiego PZU, ING czy Commercial Union, Aegon faktycznie nie trzyma tak wysokiego poziomu. Notowania przede wszystkim – na nie trzeba patrzeć, jak się wybiera OFE, nie sugerować się tym, co znajomy podpowiedział ani tym, co napisane w sponsorowanym artykule :]
~aegonie
AEGON to dobry OFE? trzymajcie mnie bo boki zrywam! :))))))))

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki