Na Otodom.pl sprawdzisz aktualne oferty kredytów mieszkaniowych

Serwis Otodom.pl wprowadził narzędzia pozwalające użytkownikom sprawdzić, jak cena danej nieruchomości prezentuje się na tle rynku i stawek transakcyjnych. Na stronach portalu uruchomiono także kalkulator kredytu hipotecznego przygotowywany przez redakcję Bankier.pl.

(fot. cookelma / YAY Foto)

Wyłącznym partnerem Urban.one (dostawcy nowych rozwiązań dla Otodom.pl) w zakresie ofert kredytowania zakupu nieruchomości serwisu jest portal Bankier.pl. Korzystając z wbudowanego w stronę oferty sprzedaży kalkulatora hipotecznego, klient zostanie przekierowany do porównywarki kredytów hipotecznych, gdzie może sprawdzić koszty kredytu w bankach działających w Polsce.

Porównywarka prezentuje aktualne parametry cenowe kredytów obliczane według kryteriów ustalonych przez użytkownika. Bankowe oferty są na bieżąco aktualizowane przez redakcję Bankier.pl na podstawie szczegółowych danych pozyskiwanych bezpośrednio od banków, co zapewnia obiektywizm prezentowanych informacji.

Współpraca portalu Otodom i Urban.one (Cenatorium) pozwala także sprawdzić poszukującym własnego lokum, o ile cena oferty jest wyższa lub niższa od cen transakcyjnych podobnych mieszkań w danej lokalizacji. Dzięki rozwiązaniu, obu stronom transakcji łatwiej wynegocjować zadowalające je warunki.

Sprawdź, ile wyniesie rata kredytu hipotecznego na wymarzony dom

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~AnnaMarkiza

Naciągacze ! Nie polecam !! Kasa pobrana raportu nie ma !!!

! Odpowiedz
0 1 ~texa

Przydatna rzecz, ale na początek kombinuję na wysoki (ok50%) wkład własny na Bliską Wolę, spłacę to wynajmem, jak się koniunktura utrzyma nie zajmie to więcej niż kilka lat.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne