REKLAMA

Money Expert SA z Głównym Analitykiem

2009-05-19 14:00
publikacja
2009-05-19 14:00
Marek Nienałtowski objął funkcję Głównego Analityka Money Expert SA. Utworzenie nowego stanowiska w strukturach firmy stanowi jeden z elementów strategii komunikacyjnej konsekwentnie prowadzonej od kilku lat we współpracy z agencją Ad Publica.
Marek Nienałtowski związany jest z rynkiem finansowym od ponad 10 lat. Swoją karierę rozpoczął w 1998 r. w BIG Banku Gdańskim (obecnie Bank Millennium), gdzie do 2000 r. zajmował się obsługą kredytów inwestycyjnych. W kolejnych latach, jako główny ekonomista, główny analityk oraz szef działu analiz zajmował się przede wszystkim oceną rynków finansowych i produktów inwestycyjno-kredytowych. Ponadto brał aktywny udział w pracach produktowych i doradczych zarówno w domach maklerskich (TMS Brokers i Secus Asset Management), jak i innych instytucjach finansowych (m.in. Goldenegg i Palladia Capital Markets). 

„Lubię wyzwania i nowe projekty. Moją ambicją jest nieustanne poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji. Tylko praca w dynamicznie i nowocześnie zarządzanym środowisku może spełnić te wymagania. Wybór Money Expert był zatem oczywistą konsekwencją moich oczekiwań oraz rzetelnej oceny rynku. Jako jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm doradztwa finansowego w Polsce Money Expert ma ambitne i długoterminowe plany na przyszłość, co stanowi dla mnie gwarancję atrakcyjnego rozwoju zawodowego”. – mówi Marek Nienałtowski, który rozpoczął współpracę z firmą na początku maja tego roku. 

/ Money Expert
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki