REKLAMA
ZOOM NA SPÓŁKI

Miller: liczy się meritum nagrań

2014-06-25 17:37
publikacja
2014-06-25 17:37
Miller: liczy się meritum nagrań
Miller: liczy się meritum nagrań

SLD chce pełnego wyjaśnienia treści nagrań. Szef partii Leszek Miller zarzucał premierowi, że ten przeprosił za styl, a nie także za treść podsłuchanych rozmów polityków PO.

Wcześniej premier zapowiedział wniosek o wotum zaufania dla swojego rządu. Leszek Miller zarzucał rządowi skupienie się na ukaraniu autora nagrań, a nie polityków, którzy - jak mówił - powinni się wstydzić swoich słów. "W swoim wystąpieniu pan premier ani słowem nie odniósł się do merytorycznej oceny swoich współpracowników, ważne jest kto i po co nagrał, ale jeszcze ważniejsza jest treść nagrań, bo z tego można wyciągać wnioski i formułować oceny państwa polskiego" - przekonywał szef SLD.

Były premier nie wykluczył, że na podsłuchach mogli być członkowie SLD. Leszek Miller zaznaczył, że nawet w tym przypadku najważniejsze byłoby wyjaśnienie tego, co mówiono na nagraniach. - Też mieliśmy kłopoty z nagraniami i taśmami, ale do głowy nam nie przyszło, że Adam Michnik był inspirowany z zagranicy - mówił Leszek Miller, odnosząc się do afery Rywina.

Jak podkreślił, wbrew temu co mówi koalicja, interes PO-PSL nie jest tożsamy z interesem państwowym. Dla sejmowej elegancji byłoby lepiej gdyby wniosek o wotum zaufania został złożony kilka dni wcześniej - powiedział Leszek Miller.

Były premier oświadczył, że SLD będzie współpracował ze wszystkimi siłami w Sejmie, które zamierzają wyjaśnić do końca aferę podsłuchową.


Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/kd / pbp
Źródło:IAR
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~żart
Nie krytykuj, nie podskakuj, siedź na dupie i przytakuj; Nie przejmuj się własną rolą, bo i tak cię opierdolą; Nie przejmuj się swoją pracą, bo i tak ci polskieprawopracy.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?390302

Powiązane: Afera podsłuchowa

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki