Masz kartę kredytową BGŻ BNP Paribas? Bank mógł błędnie naliczyć opłaty

Niektórym klientom BGŻ BNP Paribas posiadającym karty kredytowe mogły zostać błędnie naliczone opłaty.

"Informujemy o możliwości wystąpienia błędów dotyczących naliczenia opłat na kartach kredytowych naszego banku. Weryfikujemy ich zasadność. Wszelkie nieprawidłowości zostaną skorygowane" - podaje BGŻ BNP Paribas w komunikacie słyszanym zaraz po połączeniu się z infolinią banku.

O wyjaśnienie zaistniałej sytuacji poprosiliśmy biuro prasowe banku. – Na wyciągach do kart kredytowych części klientów dawnego Sygma Banku pojawiła się błędna informacja dotycząca opłaty za kartę. Bank BGŻ BNP Paribas nie wymaga tej opłaty i zostanie ona niezwłocznie anulowana, opłaty zostaną wyksięgowane jeszcze w tym tygodniu. Przepraszamy klientów za zaistniałą sytuację – pisze w informacji przesłanej do redakcji Bankier.pl Karolina Kozakiewicz, specjalista ds. relacji z mediami w Banku BGŻ BNP Paribas.

(Bankier.pl)

MW

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Przeczytaj więcej na temat: Karty

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 5 ekscentryk2

BGŻ pobiera opłaty nie tylko za karty kredytowe ale i karty debetowe a ostatnio wprowadziła opłaty za polecenie zapłaty. Normalny drenaż kieszeni klientów.Własnie jestem w trakcie przenoszenia konta do innego banku. Nie dam się żabojadom okradać!

! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl