REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Kolejny alarm bombowy we Wrocławiu

2016-05-20 16:05
publikacja
2016-05-20 16:05
Kolejny alarm bombowy we Wrocławiu
Kolejny alarm bombowy we Wrocławiu
/ YAY Foto

We Wrocławiu znów podniesiono alarm bombowy. Po wczorajszym wybuchu na ulicy Kościuszki, dziś uwagę służb przykuła bezpańska walizka pozostawiona na przystanku w ścisłym centrum miasta.

Darmowy program do rozliczania
PIT 2021/2022
Pobierz e-pity 2021 Uruchom on-line

[Aktualizacja 16:40] Podejrzana torba okazała się być niegroźna. Wznowiono już ruch.

Policja zamknęła w piątek część placu przed Galerią Dominikańską we Wrocławiu. Kierowcy nie mogą przejechać w obie strony pomiędzy ulicami Kazimierza Wielkiego i Traugutta. Alarm wywołała bezpańska walizka pozostawiona na przystanku. Pakunkiem zajęli się już antyterroryści.

To nie pierwszy alarm bombowy we Wrocławiu. W ostatnich dniach ewakuowano m.in. galerię Arkady Wrocławskie. Do najpoważniejszego incydentu doszło jednak wczoraj. Niewielki ładunek eksplodował na przystanku przy ul. Kościuszki. Chwilę przed eksplozją ładunek wyniósł z autobusu linii 145 kierowca, którzy zauważył pozostawioną w pojeździe paczkę. Tuż po tym jak zostawił ją na przystanku, ładunek eksplodował. Lekko ranna została kobieta stojąca na przystanku. 

Miejsce wybuchu do późnych godzin nocnych było odgrodzone i chronione przez policję. Dziś pojawił się rysopis poszukiwanej osoby, która może być związana ze sprawą. To mężczyzna w wieku około 25 lat, wzrost około 180 cm, szczupła sylwetka, twarz pociągła-szczupła-bez zarostu, włosy ciemnobrązowe raczej krótkie. Mężczyzna miał okulary przyciemniane, ubrany był w ciemną bluzę z kapturem i spodnie dresowe koloru czarnego.

/at

Chcesz rozliczyć PIT za 2021 rok?
Uruchom on-line
Źródło:
Tematy
Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Nawet 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Komentarze (1)

dodaj komentarz
~sdfsdf
ładnie sobie pogrywają...zapłacilimy jakiemuś bolkowi żeby przepchać ustawę...beznadzieja

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki