REKLAMA

Kobiecy pomysł na biznes: samoloty

Barbara Sielicka2012-01-14 06:00
publikacja
2012-01-14 06:00
fot. iStockphoto/Thinkstock / Thinkstock
Latanie: dla jednych życiowa pasja, dla innych codzienna konieczność. W dzisiejszych czasach prywatny samolot jest nie tylko oznaką prestiżu, luksusu i wolności, ale także narzędziem biznesowym, pozwalającym na optymalizację kosztów i czasu podróży służbowych.

Jednak, aby samolot mógł w pełni spełniać te funkcje, musi być idealnie dopasowany do właściciela. Wie o tym Maja Ważniewicz, która w 2007 roku powołała do życia firmę Skyfleet Aviation Consulting, zajmującą się kompleksową obsługą transakcji zakupu i sprzedaży samolotów.

Pomysł założenia tego typu firmy wziął się z miłości do skoków spadochronowych. Maja zaczęła skakać w 1995 roku, kiedy to kobiety były w znacznej mniejszości w tego typu sportach. Nie zraziło jej to, wręcz przeciwnie zaczęła spędzać na płytach lotniska coraz więcej godzin.

Obecnie Maja ma ponad tysiąc dwieście skoków na koncie, aktywnie udziela się w polskim i międzynarodowym środowisku lotniczym, będąc jego członkiem i doradzając Aeroklubom i Stowarzyszeniom Spadochronowym.

O tym, jak w Polsce wygląda obecnie rynek usług lotniczych, jaki samolot polecany jest na polskie warunki oraz jaki jest koszt takiego samoloty w wywiadzie z Mają Ważniewicz w Bankier.tvJeżeli jesteś kobietą przedsiębiorczą i prowadzisz własną firmę - napisz do nas! Zaprezentuj się w naszym cyklu i podziel się z czytelnikami swoim doświadczeniem.

Barbara Sielicka
Bankier.pl
b.sielicka@bankier.pl


Zobacz, jakie pomysły na biznes mają kobiety!

Przeczytaj inne artykuły z cyklu
Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~aga
Uważam, że ma męski zegarek, bo tylko męskość=sukces!
Bycie mężczyzną w każdej kulturze na tej planecie, to coś o wiele bardziej wartościowego niż bycie kobietą. W Chinach czy Indiach (razem to 2 mld. ludzi!!!), które będą wkrótce nadawać ton gospodarce świata, jak urodzi się dziewczynka , to jest często zabijana.
~F-16
Pani właścicielka ma męski zegarek. Co jeszcze ma męskiego? Jak myślicie?

Powiązane: Kobiecy pomysł na biznes

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki