Kobiecy pomysł na biznes: samoloty

Latanie: dla jednych życiowa pasja, dla innych codzienna konieczność. W dzisiejszych czasach prywatny samolot jest nie tylko oznaką prestiżu, luksusu i wolności, ale także narzędziem biznesowym, pozwalającym na optymalizację kosztów i czasu podróży służbowych.

Jednak, aby samolot mógł w pełni spełniać te funkcje, musi być idealnie dopasowany do właściciela. Wie o tym Maja Ważniewicz, która w 2007 roku powołała do życia firmę Skyfleet Aviation Consulting, zajmującą się kompleksową obsługą transakcji zakupu i sprzedaży samolotów.

Pomysł założenia tego typu firmy wziął się z miłości do skoków spadochronowych. Maja zaczęła skakać w 1995 roku, kiedy to kobiety były w znacznej mniejszości w tego typu sportach. Nie zraziło jej to, wręcz przeciwnie zaczęła spędzać na płytach lotniska coraz więcej godzin.

Obecnie Maja ma ponad tysiąc dwieście skoków na koncie, aktywnie udziela się w polskim i międzynarodowym środowisku lotniczym, będąc jego członkiem i doradzając Aeroklubom i Stowarzyszeniom Spadochronowym.

O tym, jak w Polsce wygląda obecnie rynek usług lotniczych, jaki samolot polecany jest na polskie warunki oraz jaki jest koszt takiego samoloty w wywiadzie z Mają Ważniewicz w Bankier.tvJeżeli jesteś kobietą przedsiębiorczą i prowadzisz własną firmę - napisz do nas! Zaprezentuj się w naszym cyklu i podziel się z czytelnikami swoim doświadczeniem.

Barbara Sielicka
Bankier.pl
b.sielicka@bankier.pl


Zobacz, jakie pomysły na biznes mają kobiety!

Przeczytaj inne artykuły z cyklu

Barbara Sielicka

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~aga

Uważam, że ma męski zegarek, bo tylko męskość=sukces!
Bycie mężczyzną w każdej kulturze na tej planecie, to coś o wiele bardziej wartościowego niż bycie kobietą. W Chinach czy Indiach (razem to 2 mld. ludzi!!!), które będą wkrótce nadawać ton gospodarce świata, jak urodzi się dziewczynka , to jest często zabijana.

! Odpowiedz
0 0 ~F-16

Pani właścicielka ma męski zegarek. Co jeszcze ma męskiego? Jak myślicie?

!

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Rozliczenie podatku od towarów i usług za poprzedni miesiąc - VAT 7.

    Podatnicy podatku akcyzowego rozliczają akcyzę.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.