ZAPISZ SIĘ

Do 600 zł od VeloBanku w promocji konta osobistego

2022-12-13 14:38
publikacja
2022-12-13 14:38

VeloBank promuje swoje konto specjalną ofertą. Wszyscy nowi klienci, którzy założą VeloKonto w ramach promocji „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”, mogą zgarnąć do 600 zł premii. Bonus jest wypłacany jako zwrot transakcji wykonanych kartą lub Blikiem.

Do 600 zł od VeloBanku w promocji konta osobistego
Do 600 zł od VeloBanku w promocji konta osobistego
fot. Włodzimierz Wasyluk / / FORUM

VeloKonto to najnowsza propozycja na rynku, która weszła do oferty wraz ze startem VeloBanku. Zainteresowani tą nowinką mogą skorzystać na promocji banku, który zachęca jedną z najwyższych obecnie dostępnych premii.

Ile można zyskać na promocji?

Nagroda jest wypłacana przez sześć kolejnych 30-dniowych okresów. Start zmagań o premię bank wyznaczył na dzień założenia konta. Od tego momentu klient ma łącznie 30 dni na wykonanie transakcji.

Reklama

Przykładowo, jeśli konto zostanie otwarte 14 grudnia br., to klient ma czas do 12 stycznia 2023 r., aby zawalczyć o pierwszą część bonusu. 13 stycznia 2023 r. zaczyna się natomiast okres dotyczący drugiej części premii itd.

W każdym z 30-dniowych okresów można zdobyć do 100 zł. Wysokość premii jest ściśle związana z transakcjami, które klient wykonuje z konta – bank nalicza bonus jako część wykonanych płatności. Zwrot wynosi 10% płatności zrealizowanych kartą debetową i Blikiem. VeloBank wyznacza tylko maksymalny poziom premii, klient nie jest zobowiązany do wykonywania transakcji na minimalną kwotę w danym okresie.

Załóż konto na stronie Banku »

Przykładowo wysokość premii przyznana przez bank mogłaby wyglądać następująco:

 • 1. okres naliczania premii – płatności na kwotę 1200 zł – zwrot 100 zł,
 • 2. okres naliczania premii – płatności na kwotę 800 zł – zwrot 80 zł,
 • 3. okres naliczania premii – płatności na kwotę 120 zł – zwrot 12 zł,
 • 4. okres naliczania premii – płatności na kwotę 0 zł – zwrot 0 zł,
 • 5. okres naliczania premii – płatności na kwotę 1110 zł – zwrot 100 zł,
 • 6. okres naliczania premii – płatności na kwotę 500 zł – zwrot 50 zł.

Co musisz zrobić, aby zdobyć premię?

Status klienta: Oferta banku jest skierowana wyłącznie do nowych klientów banku. Zgodnie z regulaminem promocji jest to każdy, kto od 31 października br. nie miał konta osobistego w VeloBanku.

Załóż konto: Promocją są objęte wszystkie konta założone przez nowych klientów do 31 marca 2023 r. Dotyczy to zarówno kont wspólnych, jak i indywidualnych.

Spełnij dodatkowe warunki: Do dodatkowych wymagań stawianych przez bank jest wyrażenie zgód marketingowych i założenie konta oszczędnościowego VeloSkarbonka, na które będzie wypłacany bonus. Bank nie stawia żadnych innych warunków dodatkowych, takich jak np. zapewnienie wpływu wynagrodzenia czy korzystanie z aplikacji mobilnej banku.

Kiedy otrzymasz nagrodę?

Zwroty są realizowane na bieżąco, a nie w formie przelewów miesięcznych. Zwrot z każdej transakcji objętej promocją jest przekazywany w ciągu dwóch dni roboczych.

O czym jeszcze warto wiedzieć?

 • Regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem,  
 • Podstawowe opłaty za konto: 0 zł za prowadzenie konta, 7 zł za obsługę karty (brak opłaty dla klientów, którzy nie ukończyli 26 lat lub po spełnieniu warunku dotyczącego płatności kartą lub Blikiem), 0 zł wypłata z bankomatu PlanetCash, 5 zł wypłata z innego bankomatu (brak opłaty po spełnieniu warunku zwalniającego z opłaty za kartę),  
 • VeloSkarbonka: jeśli założysz indywidualne VeloKonto, to również otwórz indywidualną VeloSkarbonkę, w przypadku konta wspólnego, należy założyć wspólne konto oszczędnościowe,
 • W trakcie trwania promocji nie możesz odwołać zgód marketingowych, wyrazić sprzeciwu dotyczącego przetwarzania danych osobowych czy zamknąć VeloKonta lub VeloSkarbonki.
 • Promocja łączy się z innymi ofertami specjalnymi banku.

Załóż konto na stronie Banku »

Sprawdź inne promocje VeloBanku.

Monika Dekrewicz

Publikacja zawiera linki afiliacyjne.
Źródło:
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Powiązane: Sektor bankowy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki