Będą podwyżki w Biedronce. Ile zarabiają pracownicy?

redaktor Bankier.pl

Ponad 80 mln zł - tyle spółka Jeronimo Martins Polska przeznaczy na podwyżkę pensji pracowników Biedronki. Do tej pory nowy członek załogi mógł liczyć na 2 tys. brutto wynagrodzenia, teraz początkujący kasjer-sprzedawca otrzyma o 12,5% więcej. 

2250 - tyle brutto otrzymają nowo zatrudnieni w sieci sklepów Biedronka - poinformowała wczoraj spółka. To o 22% więcej niż minimalna stawka wynagrodzenia w 2016 roku, czyli 1850 zł. Na co jeszcze mogą liczyć pracownicy Biedronki?

Praca w Biedronce - nie tylko wynagrodzenie zasadnicze

Do tej pory pracownik z przynajmniej trzyletnim stażem otrzymywał wynagrodzenie wynoszące 2200 zł brutto, od kwietnia otrzyma o 250 zł więcej. Ponadto zatrudnieni w Biedronce mogą liczyć na premie wynoszące do 350 zł. Jak informuje spółka, w ubiegłym roku premia dotyczyła ponad 80% zatrudnionych. Pracownicy popularnego marketu otrzymują również od firmy pakiet socjalny i motywacyjny.

Ile zarabia pracownik Biedronki?
Ile zarabia pracownik Biedronki?

– Nasi pracownicy mogą natomiast korzystać z szerokiego pakietu dodatków pozapłacowych. Wśród nich znajduje się m.in. Program Rabatowy – Moja Biedronka. Dzięki specjalnej karcie pracownicy otrzymują upusty w wybranych sklepach (np. odzieżowych) i punktach usługowych (np. restauracje). - poinformowało Bankier.pl, biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

Praca w Biedronce - szczepionki i wyprawki dla dzieci

Wśród dodatków pozapłacowych znajdują się także wyprawki dla nowo narodzonych dzieci pracowników oraz dla pierwszoklasistów. Biedronka prowadzi także program z zakresu profilaktyki zdrowotnej „Razem Zadbajmy o Zdrowie”, w ramach którego pracownicy mogą skorzystać z opłacanych przez pracodawcę szczepień przeciwko grypie oraz badań profilaktycznych.

- Dodatkowo pracownicy naszej firmy, znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej, w ramach programu „Możesz liczyć na Biedronkę“ mogą otrzymać zapomogi oraz nieoprocentowane pożyczki, których spłata może być rozłożona na raty – dodaje biuro prasowe Jeronimo Martins.

Podsumowując, pracownik z trzyletnim stażem, który spełni wymagania uprawniające go do otrzymania premii, otrzyma 1,877 zł na rękę.

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Francz3ska

Wyrzuć dziennie 10 kartonów banana po 18kg, z 5 pomarańcza po 14kg, 6-8 cytryn po 10kg, dwukilowych ziemniakow (karton 16kg)*4-5, trzykilowych ziemniaków (karton 18kg)*5-6, 5-6 kartonów marchwii po. 10kg, ziemniaki luz po 10kg* ok 4-5 kart., grapefruit -2*14kg, mandarynka-6, kiwi-4 po dyszce reszta po 5-6kg: jabłka 3 rodzaje po 10-15 op, pomidor ok 20 op... itd... w normalne dni! Przy weekendzie to jest razy trzy albo cztery! A przy świętach razy piętnaście - dwadzieścia!!! Jak nie lepiej! Prócz tego masz kasę, zamówienia, nie licząc tak samo setek kilogramów mięsa i calej reszty towaru, który w półkę sam nie wejdzie... Twoje Dino i Twoje spracowane rączki się chowają Słońce!!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 4 ~Kkk

Haha ja pracowalam w dino ponad rok za1300_1400zl na stoisku miesnym i codziennie dzwigalam po 300 kg miesa a przed weekendem do1200kg i to sama!''! Więc nie narzekajcie bo dino to polska firma i to jest dopiero wykorzystywanie pracowników!!!

! Odpowiedz
1 4 ~kasjer

he a co z tymi co pracują po 10 lat i więcęj masakra ale doceniają nas

! Odpowiedz
1 5 ~ina2


Masakra to mało powiedziane jestem zniechęcona do pracy, bo mam tyle samo co pracownik
z krótkim stażem

! Odpowiedz
4 3 ~jp odpowiada ~ina2

to idź i się ucz a nie na kasie siedzisz :)

! Odpowiedz
1 4 ~mIRO

Lidl podnosi płacę minimalną do 47 zł za godzinę ALE W NIEMCZECH :) POLAK- NIEWOLNIK http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/lidl-podnosi-place-minimalna-do-47-zl-za-godzine_618597.html

! Odpowiedz
3 3 ~Sproket

W pomieszczeniach socjalnych Biedronek pojawiły się pisma z zarządu dementujące informacje o podwyżkach, na której jest stara lista płac.

! Odpowiedz
2 8 ~niewolnik

To wcale nie jest prawda..ja jestem pracownikiem biedronki i placa nie wzrasta z 2200 na 2450 a z 2200 na 2300 po ponad 4 latach pracy..mydla ludzia oczy i oszukija a my tyramy jak woly za grosze...a premie to tylko na papierku hahaha...

! Odpowiedz
1 3 ~ina2

Lubię swoją pracę mam 2300 brutto.Jest to nie wdzięczna praca, nie dogodzisz każdemu za każdą bezpodstawną skargę kasjer ma naganę upomnienie a nawet zwolnienie z pracy bo to właśnie ty nie wpadłaś do gustu klientowi .Ile upokorzeń stresu ciężkiej pracy musi znieść i tylko
za te parę groszy bo mogło by to być na rękę te 2300 to jeszcze bym była usatysfakcjonowana

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 6 ~jasiuu

Dyspozycyjność 7 dni w tyg. Sami wybierają kiedy Ci dadzą wolne i zarobki rzędu 1877 zł netto śmiech na sali. Ludzie ceńcie swòj czas. Za takie pieniądze to od pon do pt 8 godz. I do domu.

! Odpowiedz
Rozlicz PIT za 2017
szybko i bez błędów

lub uruchom online teraz

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl