REKLAMA

11 bit studios ma trzy umowy wydawnicze

2019-12-10 17:02
publikacja
2019-12-10 17:02

11 bit studios ma podpisane trzy umowy, których przedmiotem jest wydanie gier komputerowych tworzonych przez zewnętrzne studia deweloperskie - podała spółka w komunikacie. Wartość każdej z umów jest większa w porównaniu ze zrealizowanymi przez spółkę do tej pory projektami.

/ 11bit

"Wartość każdej z umów, jeśli chodzi o zaangażowanie finansowe ze strony 11 bit studios S.A., jest znacząco większa w porównaniu ze zrealizowanymi przez spółkę do tej pory projektami wydawniczymi (zewnętrznymi)" - napisano w komunikacie.

W komunikacie podano, że pierwsza z umów dotyczy wydania gry z gatunku RPG o roboczej nazwie "Vitriol", której producentem jest polskie studio Fool's Theory.

Druga z umów dotyczy wydania gry o roboczej nazwie "Foxhole", której producentem jest hiszpańskie studio Digital Sun Games (odpowiedzialne m.in. za produkcję gry "Moonlighter", której wydawcą było 11 bit studios).

Jak podano, producentem trzeciej z gier, której wydawcą będzie spółka, jest zagraniczne studio deweloperskie. (PAP Biznes)

doa/ osz/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki