Ludzie - ZEPAK

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Sobierajski Henryk Prezes Zarządu 2019-10-10 -
Artwik Zygmunt Wiceprezes Zarządu 2015-10-30 ENMONTPN - Członek RN
Markowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2019-01-10 UNIBEP - Członek RN
Lisowski Paweł Wiceprezes Zarządu 2019-05-10 - Prezes Zarządu
Nietopiel Maciej Wiceprezes Zarządu 2019-07-02 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Piskorz Wojciech Przewodniczący RN 2017-06-28 -
Walendziak Wiesław Wiceprzewodniczący RN 2017-06-28 MIDAS - Członek RN
Szeląg Tomasz Sekretarz RN 2016-10-26 CYFPOLS - Członek RN
NETIA - Członek RN
Wysłocki Leszek Członek RN 2004-12-27 -
Sykucki Sławomir Członek RN 2017-06-28 -
Zakrzewski Sławomir Członek RN 2017-10-21 -
Stępniak Piotr Członek RN 2019-04-15 KRUKSA - Przewodniczący RN
EFL - Członek RN
ATMG - Członek RN
MAGELLAN - Członek RN
ASSECOBS - Członek RN
Krystek Grzegorz Członek RN 2019-04-15 ELBUDOWA - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Ginel Marcin Prezes Zarządu 2018-11-13 2019-04-12 -
Kłapszta Adam Prezes Zarządu 2017-03-05 2019-01-10 -
Niebisz Elżbieta Wiceprezes Zarządu 2017-03-03 2019-01-10 -
Sobierajska Katarzyna Wiceprezes Zarządu 2016-10-26 2017-03-03 -
Grad Aleksander Prezes Zarządu 2016-02-18 2016-06-17 -
Grad Aleksander Prezes Zarządu 2016-02-18 -
Piskorz Wojciech Prezes Zarządu / p.o. 2015-11-16 2016-02-16 -
Piskorz Wojciech Prezes Zarządu 2015-11-16 2016-02-16 -
Lato-Żuchowska Aneta Wiceprezes Zarządu 2015-10-02 2019-04-12 -
Zadroga Tomasz Wiceprezes Zarządu 2015-10-02 2017-03-03 -
Kaźmierczak Adrian Wiceprezes Zarządu 2015-10-02 2016-10-26 -
Kaliszyk Janusz Prezes Zarządu 2015-10-02 2015-11-16 -
Kaźmierczak Adrian Wiceprezes Zarządu 2015-10-02 -
Kaliszyk Janusz Prezes Zarządu 2015-10-02 -
Podkański Lesław Członek RN 2013-11-07 2019-04-12 -
Jarosz Piotr Wiceprezes Zarządu 2011-09-01 2015-10-02 -
Jarosz Piotr Wiceprezes Zarządu 2011-09-01 -
Solorz Zygmunt Przewodniczący RN 2011-04-28 2016-10-26 -
Solorz Zygmunt Przewodniczący RN 2011-04-28 -
Majewski Krzysztof Członek RN 2010-06-28 -
Majewski Krzysztof Członek RN 2010-06-28 -
Gołębiak Ireneusz Członek RN 2009-06-29 -
Gołębiak Ireneusz Członek RN 2009-06-29 -
Klapsa Tomasz Członek RN 2007-06-25 -
Muszkat Katarzyna Prezes Zarządu 2004-05-04 2015-10-02 -
Muszkat Katarzyna Prezes Zarządu 2004-05-04 -
Sykucki Sławomir Wiceprezes Zarządu 2003-12-02 2015-10-02 -
Sykucki Sławomir Wiceprezes Zarządu 2003-12-02 -
Mazurek Andrzej Sekretarz RN 2001-03-30 -
Mazurek Andrzej Sekretarz RN 2001-03-30 -
Striżyk Anna Wiceprezes Zarządu 2000-03-01 2015-10-02 -
Striżyk Anna Wiceprezes Zarządu 2000-03-01 -
Eger Marian Członek RN 1994-12-28 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 940 -
2017 1 229 -
2016 1 303 -
2015 1 350 -
2014 1 344 -
2013 1 233 -
2002 1 963 -
2001 2 056 -
Grupa
2018 5 209 -
2017 5 946 -
2016 6 361 -
2015 7 030 -
2014 7 185 -
2013 7 994 -
2012 8 495 -
2011 8 656 -
2010 8 841 -
2009 8 890 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.