2,1800 zł
3,81% 0,0800 zł
WIKANA SA (WIK)

Ludzie - WIKANA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kwaśniewski Piotr Prezes Zarządu 2019-04-02 SYGNITY - Przewodniczący RN
TRITON - Członek RN
HERKULES - Członek RN
Chołota Paweł Członek Zarządu 2017-05-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Misiak Krzysztof Przewodniczący RN 2009-01-12 SANWIL - Przewodniczący RN
Nazarewicz Waldemar Wiceprzewodniczący RN 2003-02-11 -
Buchajski Adam Członek RN 2009-01-12 -
Marczuk Marcin Członek RN 2016-09-28 HUBSTYLE - Wiceprzewodniczący RN
TRANSPOL - Członek RN
PROJPRZM - Członek RN
BETACOM - Członek RN
Wojtczyk Patrycja Członek RN 2017-10-19 -
Kułach Anna Członek RN 2018-06-21 RADPOL - Prezes Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rybojad Piotr Członek Zarządu 2018-06-21 2018-09-13 -
Rybojad Piotr Członek Zarządu 2018-06-21 -
Rybojad Piotr Członek RN 2018-01-31 -
Kruk Marta Członek Zarządu 2017-05-01 2017-06-30 -
Kruk Marta Członek Zarządu 2017-05-01 -
Grzelczak Joanna Członek RN 2016-09-28 2018-01-31 -
Grzelczak Joanna Członek RN 2016-09-28 -
Węgorkiewicz Maciej Członek RN 2016-06-30 2017-10-19 -
Węgorkiewicz Maciej Członek RN 2016-06-30 -
Buchajski Robert Członek RN 2015-03-17 2015-11-12 -
Buchajski Robert Członek RN 2015-03-17 -
Leonkiewicz Jakub Członek RN 2015-02-16 2016-09-27 -
Leonkiewicz Jakub Członek RN 2015-02-16 -
Pydzik Robert Prezes Zarządu 2014-12-19 2017-04-30 -
Pydzik Robert Prezes Zarządu 2014-12-19 -
Misiak Krzysztof Przewodniczący RN 2014-08-29 SANWIL - Przewodniczący RN
Maliszewska Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2014-04-24 2019-05-31 -
Maliszewska Agnieszka Członek Zarządu 2014-04-24 -
Maliszewska Agnieszka Członek Zarządu 2014-04-24 -
Maliszewska Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2014-04-24 -
Dukała Tomasz Członek RN 2014-01-31 2016-06-30 -
Dukała Tomasz Członek RN 2014-01-31 -
Horbaczewski Sławomir Prezes Zarządu 2014-01-28 2014-12-19 -
Bogacki Sylwester Wiceprezes Zarządu 2014-01-28 2014-04-30 -
Bogacki Sylwester Wiceprezes Zarządu 2014-01-28 2014-04-30 -
Horbaczewski Sławomir Prezes Zarządu 2014-01-28 -
Demendecki Tomasz Członek Zarządu 2013-10-22 2014-01-28 -
Demendecki Tomasz Członek Zarządu 2013-10-22 -
Szaliłow Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-05-10 2014-01-28 -
Szaliłow Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2013-05-10 -
Grodzki Tomasz Wiceprezes Zarządu 2011-02-07 2013-05-10 -
Grodzki Tomasz Wiceprezes Zarządu 2011-02-07 -
Zawiślak Piotr Członek RN 2010-09-08 2014-02-01 -
Zawiślak Piotr Członek RN 2010-09-08 -
Filipiak Tomasz Członek RN 2010-08-02 2015-02-17 -
Filipiak Tomasz Członek RN 2010-08-02 -
Buchajska Agnieszka Członek RN 2009-01-12 2016-06-30 -
Buchajska Agnieszka Członek RN 2009-01-12 -
Misiak Krzysztof Członek RN 2009-01-12 SANWIL - Przewodniczący RN
Kwaśniewski Piotr Prezes Zarządu 2008-02-11 2009-02-15 SYGNITY - Przewodniczący RN
TRITON - Członek RN
HERKULES - Członek RN
Kwaśniewski Piotr Prezes Zarządu 2008-02-11 2009-02-15 SYGNITY - Przewodniczący RN
TRITON - Członek RN
HERKULES - Członek RN
Grzelaczyk Marek Członek RN 2007-03-30 2010-07-31 -
Grzelaczyk Marek Członek RN 2007-03-30 2010-07-31 -
Grzelaczyk Marek Członek RN 2007-03-30 -
Górnik, Artur Maksymilian Członek RN 2006-09-15 2007-03-30 -
Górnik, Artur Maksymilian Członek RN 2006-09-15 -
Rudnicki Jacek Wiceprzewodniczący RN 2006-07-19 2009-01-12 -
Ferenc Stanisław Prezes Zarządu 2006-07-19 2008-02-10 -
Szałajewski Edward Przewodniczący RN 2006-07-19 2006-08-20 -
Szałajewski Edward Przewodniczący RN 2006-07-19 -
Ferenc Stanisław Prezes Zarządu 2006-07-19 -
Rudnicki Jacek Wiceprzewodniczący RN 2006-07-19 -
Zawiślak Piotr Członek RN 2006-06-30 2010-08-23 -
Lip Piotr Przewodniczący RN 2006-06-30 2009-01-12 -
Bogacki Sylwester Sekretarz RN 2006-06-30 2009-01-12 -
Zawiślak Piotr Członek RN 2006-06-30 -
Lip Piotr Przewodniczący RN 2006-06-30 -
Bogacki Sylwester Sekretarz RN 2006-06-30 -
Szałajewski Edward Prezes Zarządu 2006-06-30 -
Pliszka Paweł Prezes Zarządu 2006-05-04 2006-07-19 -
Pliszka Paweł Prezes Zarządu 2006-05-04 -
Sobecka Luiza Członek RN 2005-06-28 2006-06-30 -
Matwijenko Anna Członek RN 2005-06-28 2006-06-30 -
Matwijenko Anna Członek RN 2005-06-28 -
Matwijenko Anna Członek RN 2005-06-28 -
Matwijenko Anna Członek RN 2005-06-28 -
Sobecka Luiza Członek RN 2005-06-28 -
Wójciak agnieszka Członek RN 2005-01-20 2006-06-30 -
Wójciak agnieszka Członek RN 2005-01-20 -
Rusinek Artur Wiceprzewodniczący RN 2004-04-23 2005-01-04 -
Wasilewski Kazimierz Członek RN 2004-04-23 2004-06-30 -
Wasilewski Kazimierz Członek RN 2004-04-23 -
Rusinek Artur Wiceprzewodniczący RN 2004-04-23 -
Wolak Jarosław Członek RN 2004-03-12 2005-01-20 -
Wolak Jarosław Członek RN 2004-03-12 2005-01-20 -
Wolak Jarosław Członek RN 2004-03-12 -
Cybulski Piotr Członek RN 2003-11-05 2005-06-28 -
Szałajewska Anna Członek RN 2003-11-05 2004-06-30 -
Cybulski Piotr Członek RN 2003-11-05 -
Szałajewska Anna Członek RN 2003-11-05 -
Rusinek Artur Członek RN 2003-10-10 2003-11-05 -
Wolak Jarosław Członek RN 2003-10-10 2003-11-05 -
Wolak Jarosław Członek RN 2003-10-10 -
Rusinek Artur Członek RN 2003-10-10 -
Szałajewska Lilianna Przewodniczący RN 2003-02-11 2006-06-30 -
Kubas Mieczysław Sekretarz RN 2003-02-11 2006-06-30 -
Ziajka Leszek Członek RN 2003-02-11 2003-10-10 -
Szałajewska Anna Członek RN 2003-02-11 2003-10-10 -
Nazarewicz Waldemar Członek RN 2003-02-11 2003-02-10 -
Ziajka Leszek Członek RN 2003-02-11 -
Szałajewska Anna Członek RN 2003-02-11 -
Kubas Mieczysław Sekretarz RN 2003-02-11 -
Szałajewska Lilianna Przewodniczący RN 2003-02-11 -
Wolak Jarosław Członek RN 2002-12-18 2003-02-11 -
Wolak Jarosław Członek RN 2002-12-18 -
Brozi Ewa Członek RN 2002-09-24 2003-02-11 -
Rusinek Artur Członek RN 2002-09-24 2003-02-11 -
Stefanowski Piotr Przewodniczący RN 2002-09-24 2003-02-10 -
Brozi Ewa Wiceprzewodniczący RN 2002-09-24 -
Stefanowski Piotr Przewodniczący RN 2002-09-24 -
Rusinek Artur Członek RN 2002-09-24 -
Pituch Teresa Członek Zarządu 2002-06-18 2007-01-23 -
Jeziorowska Renata Członek Zarządu 2002-06-18 2006-05-24 -
Jeśman Janusz Prezes Zarządu 2002-06-18 2003-02-11 -
Jeziorowska Renata Członek Zarządu 2002-06-18 -
Pituch Teresa Członek Zarządu 2002-06-18 -
Jeśman Janusz Prezes Zarządu 2002-06-18 -
Andruchów Rafał Członek RN 1000-01-01 2002-12-23 -
Brzeziński Kazimierz Prezes Zarządu 1000-01-01 2000-01-28 -
Andruchów Rafał Członek RN 2002-12-23 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 9 -
2017 16 -
2016 18 -
2015 20 -
2011 24 -
2010 20 -
2009 2 -
2008 21 -
2004 466 -
2003 490 -
2002 515 -
2001 621 -
2000 630 -
1999 730 -
1998 747 -
1997 618 -
1996 602 -
1995 619 -
1994 608 -
Grupa
2018 39 -
2017 48 -
2016 62 -
2015 60 -
2011 205 -
2009 190 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.