3,7250 zł
-0,67% -0,0250 zł
Wielton SA (WLT)

Ludzie - WIELTON

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szataniak Paweł Prezes Zarządu 2020-07-01 PAMAPOL - Przewodniczący RN
Golec Mariusz Wiceprezes Zarządu 2020-07-01 -
Kamiński, Piotr Maciej Wiceprezes Zarządu 2020-07-01 ALTUSTFI - Przewodniczący RN
PAMAPOL - Sekretarz RN
IDEABANK - Członek RN
Kuś Piotr Wiceprezes Zarządu 2020-07-01 -
Śniatała Tomasz Członek Zarządu 2020-07-01 -
Masłowski Włodzimierz Członek Zarządu 2020-07-01 -
Mowczan Andrzej Członek Zarządu 2020-07-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Frąckowiak Waldemar Przewodniczący RN 2020-07-01 PAMAPOL - Członek RN
Szataniak Mariusz Wiceprzewodniczący RN 2006-10-06 PAMAPOL - Wiceprzewodniczący RN
Półgrabia Krzysztof Sekretarz RN 2005-09-27 PAMAPOL - Wiceprezes Zarządu
Tylkowski Krzysztof Członek RN 2006-10-06 -
Uhl Tadeusz Członek RN 2015-06-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bogaczyński Piotr Członek Zarządu 2019-03-18 2020-03-31 -
Frąckowiak Waldemar Członek RN 2015-06-29 2020-06-30 PAMAPOL - Członek RN
Masłowski Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2015-06-29 2020-06-30 -
Golec Mariusz Prezes Zarządu 2015-06-29 2020-06-30 -
Hajek Thomas Wiceprezes Zarządu 2014-12-01 2016-03-04 -
Masłowski Włodzimierz Członek Zarządu 2014-12-01 2015-06-28 -
Hajek Thomas Wiceprezes Zarządu 2014-12-01 -
Śniatała Tomasz Wiceprezes Zarządu / ds. ekonomiczno – finansowych 2010-10-14 2020-06-30 -
Szczepek, Jarosław Andrzej Prezes Zarządu 2010-08-09 2015-06-29 -
Masłowski Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2010-08-09 2014-11-30 -
Masłowski Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2010-08-09 -
Szczepek, Jarosław Andrzej Prezes Zarządu 2010-08-09 -
Śniatała Tomasz Członek Zarządu 2010-03-09 2010-10-13 -
Podsiadło Andrzej Członek RN 2007-07-01 2015-06-29 -
Podsiadło Andrzej Członek RN 2007-07-01 -
Gońda Paweł Wiceprezes Zarządu 2006-11-06 2010-03-08 -
Gońda Paweł Wiceprezes Zarządu 2006-11-06 -
Szataniak Paweł Przewodniczący RN 2006-10-06 2020-06-30 PAMAPOL - Przewodniczący RN
Kamiński, Piotr Maciej Członek RN 2006-10-06 2019-06-30 ALTUSTFI - Przewodniczący RN
PAMAPOL - Sekretarz RN
IDEABANK - Członek RN
Kamiński, Piotr Maciej Członek RN 2006-10-06 2019-06-30 ALTUSTFI - Przewodniczący RN
PAMAPOL - Sekretarz RN
IDEABANK - Członek RN
Szataniak Mariusz Członek RN 2006-10-06 PAMAPOL - Wiceprzewodniczący RN
Szataniak Paweł Wiceprzewodniczący RN 2006-10-06 PAMAPOL - Przewodniczący RN
Półgrabia Krzysztof Sekretarz RN 2005-09-27 PAMAPOL - Wiceprezes Zarządu
Prozner Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2004-11-22 2019-03-20 -
Golec Mariusz Wiceprezes Zarządu 2004-11-22 2015-06-28 -
Masłowski Włodzimierz Prezes Zarządu 2004-11-22 -
Prozner Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2004-11-22 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 1 895 -
2017 1 469 -
2016 1 329 -
2015 1 232 -
2014 1 238 -
2011 814 -
2009 644 -
2008 677 -
2007 692 2007-12-31
Grupa
2018 3 559 -
2017 2 288 -
2016 1 788 -
2015 1 301 -
2014 1 323 -
2013 1 249 -
2012 1 272 -
2011 1 064 -
2010 745 -
2009 644 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.