2,5200 zł
-3,08% -0,0800 zł
Sygnity SA (SGN)

Ludzie - SYGNITY

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jurak Mariusz Wiceprezes Zarządu 2017-05-19 -
Jędrzejewska Inga Członek Zarządu 2019-03-25 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Eggink Raimondo Członek RN 2016-11-16 SUWARY - Wiceprzewodniczący RN
KOGENER - Członek RN
PRIMECAR - Członek RN
SKARBIEC - Członek RN
Wnorowski Rafał Członek RN 2017-09-27 SIMPLE - Prezes Zarządu
Szpryngwald Jarosław Członek RN 2018-11-09 -
Dowgielski Błażej Członek RN 2018-12-05 HERKULES - Członek RN
DANKS - Członek RN
Kwaśniewski Piotr Członek RN 2019-07-30 WIKANA - Prezes Zarządu
HERKULES - Przewodniczący RN
TRITON - Członek RN
BIOMED - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zdunek Tomasz Członek RN 2018-10-30 2019-07-30 -
Nowak Mariusz Prezes Zarządu 2018-05-15 2019-06-27 -
Miterski Konrad Członek RN 2017-09-27 2019-07-30 -
Wierzbicki Piotr Członek Zarządu 2017-09-12 2018-05-04 -
Kozdryk Tomasz Członek Zarządu 2017-06-12 2018-09-27 -
Zdunek Paweł Prezes Zarządu 2017-06-08 2017-09-08 -
Leśniewski Jakub Prezes Zarządu 2017-04-01 2017-06-08 -
Rewald Roman Członek RN 2017-03-31 2018-11-09 -
Wojnowski Ryszard Członek RN 2017-03-31 2017-09-27 -
Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Beata Członek RN 2016-11-16 2017-03-31 -
Tokarski Mariusz Członek RN 2016-11-16 2017-03-31 -
Gessel-Kalinowska vel Kalisz, Beata Członek RN 2016-11-16 -
Maciejewicz Jan Prezes Zarządu 2016-05-30 2017-03-31 -
Maciejewicz Jan Prezes Zarządu 2016-05-30 -
Ducal Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2015-07-06 -
Durka Roman Wiceprezes Zarządu 2015-03-02 2017-06-30 -
Sielicki Tomasz Przewodniczący RN 2014-03-31 2017-03-29 -
Sielicki Tomasz Przewodniczący RN 2014-03-31 -
Zorde Kristof Wiceprzewodniczący RN 2014-03-31 -
Bargieł Magdalena Wiceprezes Zarządu 2013-10-02 2016-05-30 -
Bargieł Magdalena Wiceprezes Zarządu 2013-10-02 -
Śliwowski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2013-08-01 2014-12-02 -
Śliwowski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2013-08-01 -
Zborowski Bogdan Wiceprezes Zarządu 2013-02-11 -
Zborowski Bogdan Wiceprezes Zarządu 2013-02-11 -
Strąk Wiesław Wiceprezes Zarządu 2013-02-01 2014-12-31 -
Strąk Wiesław Wiceprezes Zarządu 2013-02-01 -
Skrzyński Piotr Członek RN 2012-09-12 2017-03-31 -
Guy, Janusz R. Prezes Zarządu 2012-09-12 2016-05-30 -
Guy, Janusz R. Prezes Zarządu 2012-09-12 -
Rymaszewski Piotr Członek RN 2012-09-12 -
Skrzyński Piotr Członek RN 2012-09-12 -
Rymaszewski Piotr Członek RN 2012-09-12 -
Guy, Janusz R. Członek RN 2012-03-27 2012-09-12 -
Guy, Janusz R. Członek RN / oddelegowany do pełnienia obowiazków Prezesa Zarządu 2012-03-27 -
Wojnowski Ryszard Członek RN 2011-06-30 -
Wojnowski Ryszard Członek RN 2011-06-30 -
Taczanowska Magdalena Wiceprezes Zarządu 2011-05-09 2013-06-03 -
Taczanowska Magdalena Wiceprezes Zarządu 2011-05-09 -
Szymański Grzegorz Członek RN 2011-04-06 2012-09-12 -
Szymański Grzegorz Członek RN 2011-04-06 -
Weiss Ilona Wiceprezes Zarządu 2010-07-02 2012-07-31 -
Weiss Ilona Wiceprezes Zarządu 2010-07-02 -
Retman Andrzej Członek RN 2010-06-08 2011-06-30 -
Retman Andrzej Członek RN 2010-06-08 -
Lew-Kiedrowski Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2010-04-01 2013-01-10 -
Lew-Kiedrowski Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2010-04-01 -
Biedrzycki Norbert Prezes Zarządu 2010-03-02 2012-07-10 -
Paszyński Andrzej Wiceprezes Zarządu 2010-03-02 2011-11-30 -
Paszyński Andrzej Wiceprezes Zarządu / ds. sprzedaży 2010-03-02 -
Biedrzycki Norbert Prezes Zarządu 2010-03-02 -
Woźniak Jan Członek RN 2009-07-01 2011-06-30 -
Woźniak Jan Członek RN 2009-07-01 2011-06-30 -
Wierzbicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2009-03-12 2010-07-02 -
Wierzbicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2009-03-12 -
Jędrzejczak Tomasz Członek RN 2008-06-11 2012-02-21 -
Miszerak Martin Członek RN 2008-06-11 2010-06-08 -
Jędrzejczak Tomasz Członek RN 2008-06-11 -
Miszerak Martin Członek RN 2008-06-11 -
Gral Rajmund Wiceprezes Zarządu 2007-09-05 2009-03-12 -
Gral Rajmund Wiceprezes Zarządu / ds. Finansowych 2007-09-05 -
Kujawa Jacek Wiceprezes Zarządu 2007-07-25 2010-10-29 -
Marciniak Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-07-25 2010-03-02 -
Kardach Piotr Prezes Zarządu 2007-07-25 2010-03-02 -
Kosturek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-07-25 2009-09-03 -
Kujawa Jacek Wiceprezes Zarządu 2007-07-25 -
Marciniak Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-07-25 -
Kosturek Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-07-25 -
Kardach Piotr Prezes Zarządu 2007-07-25 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2007-06-14 2008-06-11 -
Ogonowski Grzegorz Członek RN 2007-06-14 2008-06-11 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2007-06-14 -
Kseń Jacek Przewodniczący RN 2007-06-14 -
Kseń Jacek Przewodniczący RN 2007-06-14 -
Tadeusz Gorgosz Członek RN 2007-06-14 -
Tadeusz Gorgosz Członek RN 2007-06-14 -
Tadeusz Gorgosz Członek RN 2007-06-14 -
Ogonowski Grzegorz Członek RN 2007-06-14 -
Kosturek Bogdan Wiceprezes Zarządu 2007-03-08 2009-09-03 -
Miernik Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-03-08 2007-07-25 -
Kosturek Bogdan Wiceprezes Zarządu 2007-03-08 -
Miernik Andrzej Wiceprezes Zarządu 2007-03-08 -
Turno Paweł Członek RN 2006-09-25 2011-06-30 -
Turno Paweł Członek RN 2006-09-25 2011-06-30 -
Schmidt Przemysław Członek RN 2006-09-25 2011-04-05 -
Schmidt Przemysław Członek RN 2006-09-25 -
Chwiejczak Dariusz Wiceprezes Zarządu 2006-04-01 2007-07-25 -
Chwiejczak Dariusz Wiceprezes Zarządu / ds. sprzedaży 2006-04-01 -
Kluza Stanisław Członek RN 2005-11-07 2006-04-27 -
Kluza Stanisław Członek RN 2005-11-07 -
Danielewski Michał Prezes Zarządu 2005-06-14 2007-07-25 -
Sielicki Tomasz Prezes Zarządu 2005-06-14 2007-07-25 -
Danielewski Michał Prezes Zarządu 2005-06-14 -
Sielicki Tomasz Prezes Zarządu / Prezydent Grupy 2005-06-14 -
Strublewski Szczepan Członek RN 2004-06-22 2009-06-30 -
Mościcki Józef Członek RN 2004-06-22 2007-06-14 -
Okolski Józef Członek RN 2004-06-22 2007-06-14 -
Okolski Józef Członek RN 2004-06-22 2007-06-14 -
Mościcki Józef Członek RN 2004-06-22 -
Strublewski Szczepan Członek RN 2004-06-22 -
Rutte Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2004-04-30 2005-09-29 -
Rutte Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2004-04-30 -
Sielicki Tomasz Prezes Zarządu 1992-06-14 2005-06-14 -
Sielicki Tomasz Prezes Zarządu 1992-06-14 -
Bujniewicz-Belka Elżbieta Wiceprezes Zarządu 2007-09-07 -
Bochniarz Henryka Członek RN 2007-06-14 -
Koźmiński, Andrzej K. Przewodniczący RN 2007-06-14 -
Potters Heather Wiceprzewodniczący RN 2007-06-14 -
Chłoń Sławomir Wiceprezes Zarządu 2006-02-23 -
Jankowski Maciej Przewodniczący RN 2004-11-18 -
Jaworowicz, Lech Henryk Członek RN 2004-06-22 -
Śliwowski Dariusz Wiceprezes Zarządu 2004-01-15 -
Dziubłowski Robert Członek RN 2002-06-28 -
Szwarc Krzysztof Członek RN 2002-06-28 -
Tauscher William Przewodniczący RN 2002-06-28 -
Wiśniewski Bogdan Wiceprezes Zarządu 2001-01-18 -
Bochniarz Henryka Członek RN -
Jaworowicz, Lech Henryk Członek RN -
Bochniarz Henryka Członek RN -
Nowakowski Marek Członek RN -
Koźmiński, Andrzej K. Przewodniczący RN -
Jankowski Maciej Przewodniczący RN -
Śliwowski Dariusz Wiceprezes Zarządu -
Chłoń Sławomir Wiceprezes Zarządu -
Bujniewicz-Belka Elżbieta Wiceprezes Zarządu / Dyrektor ds. Finansowych -
Potters Heather Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 834 -
2017 865 -
2016 871 -
2015 1 245 -
2014 1 092 -
2013 1 074 -
2009 993 -
2008 1 063 -
2005 1 238 -
2004 1 200 -
2003 1 097 -
2002 1 146 -
2001 998 -
2000 930 -
1999 877 -
1998 556 -
1997 412 -
1996 205 -
1995 160 -
1994 122 -
Grupa
2018 1 253 -
2017 1 072 -
2016 1 075 -
2015 1 245 -
2014 1 272 -
2013 1 271 -
2012 1 504 -
2005 2 383 -
2004 1 915 -
2003 1 577 -
2002 1 617 -
2001 1 300 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.